Lithuanian

Susipažinkime

Už kiekvienos kruopščiai atrinktos detalės, kiekvieno individualaus projekto ir netgi iš jūsų namų atlikto internetinio užsakymo yra LEMONA electronics komandos nariai. Jei su didžiąją jų dalimi net nesusiduriate, vadinasi visas procesas nuo produkto atrankos, sukurtų prekių aprašymų,  IT specialistų sukurtų įrankių, iki sėkmingo produkto įsigijimo įvyko taip sklandžiai kaip ir planavome. 

Šioje skiltyje norime pristatyti visas LEMONA electronics komandas. Nors kiekviena jų dirba su skirtingomis užduotimis, visas jas jungia ta pati meilė elektronikai, nuoširdus noras padėti klientams rasti geriausius sprendimus, o taip pat – komandiškumas. Jo dėka individualius iššūkius įveikti tampa lengviau, be streso ir įtampos, o su šypsena veide.


Vadovų komanda

 

Esame laisvi, manome, kad laisvė lygu atsakomybei, tad pasitikime savo komandų nariais, nes jie geriausiai žino būdus ir kelius, kaip siekti rezultatų. Mums svarbu lankstumas, gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių ir pagarba vienas kitam. Tik motyvuota, suprasta, paskatinta komanda gali kurti geriausius rezultatus ir tuo pačiu jaustis emociškai gerai. 

Klientų aptarnavimo komanda

Net visko mačiusiems mūsų klientams kartais kyla papildomų klausimų susidūrus su nauja situacija, įsigijus nebandytą produktą, vykdant užsakymus internetu ar grąžinant prekes. Mūsų komandos tikslas – atsakyti į Jums rūpimus klausimus, padėti rasti geriausią sprendimą ir būti užtikrintiems, jog esate patenkinti įsigytu produktu. 

 

Mažmeninės prekybos komanda

 

Esame technologijų entuziastai, mums rūpi, kad klientas rastų reikiamą produktą ir tinkamai priimtų sprendimą renkantis iš plataus prekių asortimento. Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo ilgamete patirtimi bei žiniomis – taip prisidėdami prie naujų projektų efektyvesnio vystymo ir įgyvendinimo. Mūsų komandos stiprybė – ilgamečiai darbuotojai.  Jų sukaupta patirtis padeda ne tik greitai rasti sprendimus klientams, bet ir perduoti žinias, patirtį naujai prisijungusiems komandos nariams.

Didmeninės prekybos komanda

Elektronikos iššūkius paverčiame sprendimais! 

Dirbame su verslo klientais ir unikaliais projektais. Mūsų tikslas – supažindinti su naujienomis, pateikti tinkamus sprendimus bei atsakyti į visus rūpimus klausimus. Mūsų klientai žino, kad esame visuomet pasiruošę padėti. Vertiname ilgamečius klientus ir puoselėjame draugiškumu bei profesionalumu paremtą bendradarbiavimą. 

 

Logistikos komanda

 

Valdome šimtus užsakymų per dieną, esame atsakingi už prekių priėmimą, paskirstymą, sandėliavimą ir užsakymų išsiuntimą. Siekiame, kad mūsų prekės pasiektų klientą kuo įmanoma greičiau ir saugiau.  

Pirkimų komanda

Mums svarbu, kad mūsų klientams būtų prieinami patys šiuolaikiškiausi sprendimai bei patikimi ir puikiai įvertinti produktai, tad nuolat bendraujame su visame pasaulyje išsibarsčiusiais tiekėjais, vykstame į specializuotas parodas ir skiriame daug laiko tinkamiausiems produktams atrinkti. Tik taip galime būti tikri, jog savo klientams pasiūlysime produktus, kuriais tikime patys ir būsime pirmi pasiūlę tinkamiausius sprendimus. 

 

Marketingo komanda

 

Net ir geriausi produktai nepadės išspręsti problemos, jei apie juos niekas nežinos. Mūsų komanda pasirūpina, jog apie rinkoje pasirodžiusius naujausius produktus bei elektronikos sprendimus galėtumėte sužinoti kuo greičiau bei turėtumėte reikalingą informaciją pateiktą visiems suprantama kalba. Siekiame užtikrinti, kad klientus pasiektų žinios apie geriausius pasiūlymus, specialias dovanas ar LEMONA electronics organizuojamus renginius, kuriuose visada esate laukiami. 

Apskaitos ir finansų komanda

Mūsų įmonę sudaro daugybė savo funkcijas turinčių skyrių, net trijose Baltijos šalyse turime savo  padalinius bei naudojamės net keletu tarptautinių prekybos platformų – tam, kad viskas vyktų sklandžiai, o resursai būtų paskirstyti būtent ten, kur jų reikia, esame mes – skaičius ir faktus išmananti komanda. 

 

IT ir elektroninės komercijos komanda

 

Mūsų komandos tikslas – užtikrinti kuo lengvesnę produkto įsigijimo kelionę el. parduotuvėje, prižiūrėti sklandų sistemos darbą fizinėse LEMONA electronics parduotuvėse bei kurti ir palaikyti saugius, procesus įmonės viduje. Esame tam, kad painūs ir sudėtingi procesai būtų kuo paprastesni mūsų vartotojams.

Garantinio aptarnavimo komanda

Elektronikos prietaisų gedimas – nėra išvengiamas, kad ir kaip kruopščiai produktai būtų atrinkti. Džiaugiamės, kad mūsų žinių ir patirties dėka galime padėti savo klientams iškilusias problemas išspręsti ir esamus gedimus pataisyti. Stengiamės, kad LEMONA electronics įsigytą produkciją galima būtų naudoti kuo įmanoma ilgiau taip prisidėdami ir prie tvaresnio gyvenimo būdo. 

 

Personalo komanda

 

Mums rūpi, kaip jaučiasi mūsų kolegos darbinėje aplinkoje ir kuo gyvena. Esame komanda, palaikome vieni kitus, kartu dalyvaujame įvairiuose projektuose bei renginiuose. Kartu kuriame tradicijas, ieškome būdų, kaip praleisti laiką  drauge ir pažinti geriau vienas kitą. Galbūt todėl darbuotojų kaita pas mus yra net dvigubai mažesnė nei Lietuvos vidurkis: darbuotojai renkasi tobulėti, kilti karjeros laiptais ar pakeisti atsakomybes LEMONA electronics viduje. Džiaugiamės turėdami tokią komandą, kurioje jaučiamės patogiai, laisvai ir komandiškai siekiame užsibrėžtų tikslų.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]