Su kodu JONINES25 -25% nuolaida! Plačiau >
Su kodu JONINES25 -25% nuolaida! Plačiau >
LEMONA

Atsiskaitymo būdai

Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiu būdu:

  1. Elektronine bankininkyste (per Paysera sistemą) - kai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. Šią paslaugą Pardavėjas teikia bendradarbiaudamas su partneriu – UAB „Paysera LT“ (įmonės kodas 300060819), valdančiu sistemą www.paysera.lt. Šiuo atveju pinigus Pirkėjas perveda į UAB „Paysera LT“ sąskaitą banke.
  2. Apmokėjimas parduotuvėje – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais arba banko kortele UAB „Lemona“ parduotuvėse prekių atsiėmimo metu. Prekės, turimos pasirinktame padalinyje, bus surinktos pagal pateiktą užsakymą per dvi valandas. Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti, informuosime jus el. paštu bei sms žinute. SVARBU: Jei užsakote prekes iš tiekėjų sandėlių ir bendra užsakymo suma viršija 15€ būtinas išankstinis apmokėjimas, kuriam gausite išankstinio apmokėjimo sąskaitą el. paštu.
  3. Apmokėjimas per kurjerį – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka tik banko kortele siuntų tarnybos kurjeriui (grynieji pinigai už siuntas turi būti paruošti be grąžos iki kurjeriui pristatnt siuntą). Už šią paslaugą imamas papildomas 1,45Eur mokęstis.
  4. Apmokėjimas banko pavedimu – kai Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.
  5. Apmokėjimas trimis dalimis su Inbank lizingu – tai nuolaida, kai sudarius 24 mėn. vartojimo kredito sutartį jums suteikiama galimybė pasirinkti - atsiskaityti už savo pirkinius per 3 mėnesius, lygiomis dalimis, be pabrangimo arba mokėti pagal 24 mėn. grafiką mažesnėmis įmokomis su palūkanomis ir kitais mokesčiais. Pasirinkus mokėti su Moki 3, visas 3 įmokas svarbu atlikti laiku be vėlavimų. Kitu atveju jums bus automatiškai taikomas 24 mėn. sutarties mokėjimo grafikas su palūkanomis. Šis atsiskaitymo būdas yra taikomas visoms lemona.lt pardavėjo prekėms, esančioms krepšelyje, kurių vertė didesnė nei 50 eurų. Daugiau informacijos apie šį apmokėjimo būdą čia.            

Pastabos 

Atliekant banko pavedimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtina įrašyti užsakovo, nurodyto išrašytoje išankstinio apmokėjimo sąskaitoje, vardą ir pavardę / įmones pavadinimą bei užsakymo numerį.
 
Kadangi padarytą pavedimą mes pamatysime tik sekančią darbo dieną, jei norite, kad prekes išsiųstume anksčiau, prašome aptarnaujančiam vadybininkui arba [email protected] atsiųsti pavedimo kopiją ir telefonu suderinti dėl prekių išsiuntimo.
 

Sąskaitos rekvizitai:

Įmonės kodas: 133321178
PVM mokėtojo kodas: LT333211716
Bankas: Swedbank, AB
Banko kodas: 73000
Atsisk. sąskaita: LT437300010002507993
SWIFT HABALT22

*Mokėjimą pavedimu atlikite tik gavę išankstinę sąskaitą iš vadybininko.
**Prekes išsiunčiame arba užsakome iš tiekėjo sandelių tik gavę mokėjimo patvirtinimą.