LEMONA

Kaip pirkti?

Apsipirkimo procesas naujojoje lemona.lt parduotuvėje?

elektroninė parduotuvė

1. Užsukite į el. parduotuvę

kitas rodyklė
prekės

2. Išsirinkite prekes

kitas rodyklė
pirkinių krepšelis

3. Patvirtinkite krepšelį

kitas rodyklė
duomenų suvedimas

4. Pasirinkite pristatymo būdą

kitas rodyklė
apmokėjimas ir duomenų tikrinimas

5. Apmokėkite užsakymą


Išsami instrukcija lemona.lt vartotojui

1. Užsukite į el. parduotuvę

Užsukite į LEMONA electronics elektroninę parduotuvę, kurioje rasite daugiau nei 5 000 000 prekių.

2. Išsirinkite prekes

Į krepšelį prekes galite įdėti jų ieškodami lemona.lt elektroninės parduotuvės kataloguose arba pasinaudodami prekių paieškos laukeliu.

Patikusią prekę įdėsite paspausdami mygtuką pridėti į krepšelį. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, toliau tęskite paiešką. Prekių krepšelio lauke, kuris yra dešinėje, matysite visas  į krepšelį įdėtas prekes, taip pat, matysite į krepšelį įdėtų prekių bendrą sumą. Kai nuspręsite jas įsigyti, spauskite mygtuką peržiūrėti krepšelį.

Prekių krepšelyje galite keisti jo turinį ir užsakomų prekių skaičių. Kiekį pakeisite į laukelį „Kiekis“ įrašę norimą skaičių.

Pasitikrinę savo prekių krepšelį , spauskite mygtuką „Pirkti“.

3. Patvirtinkite krepšelį

Suformavę savo prekių krepšelį ir paspaudę mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“, pateksite į pagrindinį elektroninės parduotuvės krepšelio puslapį. Jeigu reikia, atlikite būtinus pakeitimus ir spauskite mygtuką "Pirkti".

4. Pasirinkite pristatymo būdą

Po krepšelio patvirtinimo, pateksite į pristatymo būdo pasirinkimo puslapį. Lemona.lt elektroninėje parduotuvėje numatyti du prekių pristatymo būdai:

  1. Prekių pristatymas per siuntų tarnybos kurjerį. Pasirinkę pristatymą per siuntų tarnybos kurjerį turėsite nurodyti pristatymo adresą. Sekančio pirkimo metu antrą kartą įvesti adreso nebereikės.
  2. Prekių atsiėmimas iš UAB „Lemona“ parduotuvių. Pasirinkus prekių atsiėmimą iš UAB „Lemona“ parduotuvių, reikės nurodyti iš kurios parduotuvės pageidaujate atsiimti prekes.

5. Apmokėkite užsakymą

Tai paskutinis užsakymo etapas. Lemona.lt elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti šiais būdais.:

  1. Apmokėjimas mokėjimai.lt (paysera.lt) sistema. Kai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. Šią paslaugą Pardavėjas teikia bendradarbiaudamas su partneriu – UAB „EVP International“ (įmonės kodas 300060819), valdančiu sistemą www.mokejimai.lt. Šiuo atveju pinigus Pirkėjas perveda į UAB „EVP International“ sąskaitą banke.
  2. Apmokėjimas parduotuvėje. Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais arba banko kortele UAB „Lemona“ parduotuvėse prekių atsiėmimo metu. Prekės, turimos pasirinktame padalinyje, bus surinktos pagal pateiktą užsakymą per dvi valandas. Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti, informuosime jus el. paštu bei sms žinute.
  3. Apmokėjimas per kurjerį. Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais arba banko kortele siuntų tarnybos kurjeriui (grynieji pinigai už siuntas turi būti paruošti be grąžos iki kurjeriui pristatnt siuntą). Už šią paslaugą imamas papildomas 1,45Eur mokęstis.
  4. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]