LEMONA

Lojalumas

Meistrams specialios kainos su pirkėjo kortele*
*Dėl kortelės išdavimo kreipkitės į vadybininką parduotuvėje

 

Kas gali gauti LEMONA electronics nuolaidų kortelę?

1. Elektronikos mėgėjai;

2. Automobilinės elektronikos instaliuotojams ar remonto meistrai;

3. Elektronikos ir buitinės technikos remonto meistrai;

 

Kaip įsigyti LEMONA electronics nuolaidų kortelę?

Norėdamas įsigyti Pirkėjo kortelę, pirkėjas privalo LEMONA electronics darbuotojams pateikti ne senesnį nei 14 (keturiolikos) kalendorinių dienų kvitą, įrodantį, kad bet kurioje LEMONA electronics parduotuvėje vieno apsipirkimo metu pirko ne mažiau kaip už 20 €. Vienas pirkimo kvitas gali būti panaudotas tik vieną kartą, vienai Pirkėjo kortelei gauti. Gauti Pirkėjo kortelę LEMONA electronics parduotuvėje su ne mažesniu, nei 20 EUR suminiu čekiu galima nemokamai.

 

Taikomos nuolaidos su LEMONA electronics nuolaidų kortele:

  1. Elektronikos mėgėjams suteikiama smulkaus urmo kaina visoms prekėms. Klientui, kurio specializacija yra elektronika – to segmento prekėms suteikiama spec. kainodara, kuri derinama su parduotuvės vadybininku.
  2. Automobilinės elektronikos instaliuotojams ar remonto meistrams suteikiama smulkaus urmo kaina. Klientui, kurio specializacija yra automobilinė elektronikos instaliavimas, remontas – to segmento prekėms suteikiama spec. kainodara, kuri derinama su parduotuvės vadybininku.
  3. Elektronikos ir buitinės technikos remonto meistrams suteikiama smulkaus urmo kaina. Klientui, kurio specializacija yra elektronikos ir buitinės technikos remontas – to segmento prekėms suteikiama spec. kainodara, kuri derinama su parduotuvės vadybininku.

 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]