Įvertink išbandytą prekę ir laimėk prizą!

Jūsų atsiliepimai ne tik padeda kitiems pirkėjams priimti sprendimą įsigyti, bet ir suteikia mums vertingų įžvalgų, tobulinant prekių asortimentą. Įsigiję prekes internetu ir jas išbandę, apie jas galite palikti atsiliepimą prisijungę prie savo lemona.lt paskyros. Nuo rugsėjo 13 dienos iki spalio 11 dienos įvertinę prekę, galite laimėti LED-POL stalinę LED lempą!

Nugalėtojas bus renkamas atsitiktiniu būdu ir spalio 18 d. bus paskelbtas šiame puslapyje. Su nugalėtoju dėl prizo atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai, lemona.lt paskyroje nurodytais kontaktais.

Dėmesio! Palikti atsiliepimą galite apie prekes, kurias įsigijote internetu nuo liepos 15 dienos. Konkurse dalyvauja mūsų įmonės vidines nuostatas atitinkantys atsiliepimai. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu.

Atsiliepimo palikimo procesas lemona.lt parduotuvėje


Išsami instrukcija lemona.lt vartotojui

1) Prisijungimas prie paskyros: norėdami palikti atsiliepimą, pradėkite nuo prisijungimo prie savo paskyros lemona.lt tinklalapyje. 

2) Atlikite pirkimą: palikti atsiliepimus prekėms galėsite tik prekėms kurias įsigijote. Pastaba: informacija atsiliepimams yra renkama nuo 2023-07-15d.

3) Išbandykite produktą: gavę prekę ją išmėginkite. Įvertinkite jos kokybę, medžiagas, atliekamą funkciją.

4) Įvertinkite prekę: susidarę nuomonę apie prekę įvertinkite ją.

4.1) Prisijunkite prie paskyros:4.2) Atsidarykite skiltį „Mano atsiliepimai“: 4.3) Pasirinkite prekę kurią norėtumėte įvertinti ir spauskite „Įvertinti“: 4.4) Palikite atsiliepimą:
1) parašykite atsiliepimo antraštę; 2) suteikite prekei vertinimą žvaigždutėmis nuo 1 iki 5 (1 - blogiausiai, 5 geriausiai); 3) parašykite atsiliepimą prekei; 4) spauskite „Palikti atsiliepimą“.4.5) Atsiliepimo patvirtinimas:
jei atsiliepimas atitiks lemona.lt atsiliepimų taisykles, jūsų atsiliepimas bus patvirtintas ir matomas prekės puslapyje.


Ačiū visiems paliekantiems atsiliepimus, jie padeda naujiems pirkėjams sužinoti daugiau apie prekes!


Mėnesio prekės (visos akcijos)


Taip pat kviečiama apsilankyti šiose skiltyse:


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika