📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Atsiskaitymas su Moki 3 per 3 mėnesius!

Išsirinkote norimą prekę? Įsigyti ją galite dabar, o atsiskaitysite dalimis per 3 mėnesius.

Įvykdžius Moki 3 nuolaidos sąlygas, Jums nebus taikomos palūkanos, sutarties administravimo ir kiti mokesčiai – sumokėsite tik tiek, kiek kainuoja jūsų pirkiniai! 

Su Moki 3 galite atsiskaityti ne tik internetu, bet ir fizinėse parduotuvėse. LEMONA electronics fizinėse parduotuvėse dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis pas parduotuvės konsultantą.


Kaip naudotis Moki 3 mokėjimo būdu LEMONA electronics parduotuvėje?

1) Įsidėk prekę į krepšelį.

Įsidėk prekę į krepšelį, kurios vertė yra daugiau nei 50 eurų. Šis mokėjimo būdas galioja taip pat galioja ir pirkinių krepšeliui, kurio vertė yra daugiau nei 50 eurų. 

2) Spausk pirkti. 

Suradęs visas norimas prekes, spausk pirkti ir suvesk savo kontaktinę informaciją LEMONA electronics elektroninėje parduotuvėje. 

3) Prie mokėjimo būdų pasirink Moki 3.

Pasirinkę mokėjimo būdą Moki 3 būsite nuvesti į šios paslaugos tiekėjo puslapį (www.inbank.lt), kuriame užpildykite visą reikiamą informaciją. 


Dažniausiai užduodami klausimai apie Moki 3:

Kas yra Moki 3?

Tai nuolaida, kai sudarius 24 mėn. vartojimo kredito sutartį jums suteikiama galimybė pasirinkti - atsiskaityti už savo pirkinius per 3 mėnesius, lygiomis dalimis, be pabrangimo arba mokėti pagal 24 mėn. grafiką mažesnėmis įmokomis su palūkanomis ir kitais mokesčiais. Pasirinkus mokėti su Moki 3, visas 3 įmokas svarbu atlikti laiku be vėlavimų. Kitu atveju jums bus automatiškai taikomas 24 mėn. sutarties mokėjimo grafikas su palūkanomis.                                                                                                                                                                                 

Kaip tai veikia?
Su Jumis bus sudaroma vartojimo kredito sutartis 24 mėn. terminui, kurioje bus numatyta Moki 3 nuolaida. Jums bus suteikta galimybė už prekes atsiskaityti per 3 mėnesius, mokant vienodas įmokas iki jūsų pasirinktos kalendorinio mėnesio dienos, kuri yra nurodyta sudarytoje sutartyje. Pavėlavus sumokėti bent vieną Moki 3 nuolaidos įmoką, jums bus taikomas sutartyje pateiktas 24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką su pabrangimu. Iki nuolaidos praradimo sumokėtos įmokos, jei jos didesnės nei eilinės įmokos nurodytos 24 mėn. įmokų mokėjimo grafike, gali būti užskaitytos kaip išankstinis paskolos dalies grąžinimas. Tokiu atveju perskaičiuotą  24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką atsiųsime el. paštu. Nepriklausomai nuo galiojančio mokėjimo grafiko, visada galite atsiskaityti anksčiau. Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę savitarnos svetainėje  https://inbank.lt/ident/prisijungti.

 

Ar su Moki 3 taikoma konkrečiai prekei ar visam pirkinių krepšeliui?
Moki 3 nuolaida taikoma visam pirkinių krepšeliui t.y. nepriklausomai nuo to kiek prekių įdėjote į savo krepšelį ir jei pasirinkote pristatymo į namus paslaugą, Moki 3 nuolaida bus taikoma bendrai krepšelio sumai. 

 

Ką daryti, jei praleidote Moki 3 įmoką?

Praleidus sumokėti bent vieną Moki 3 nuolaidos įmoką, vadovaujantis sutarties sąlygomis, jums bus taikomas 24 mėn. mokėjimo grafikas su pabrangimu. Iki nuolaidos praradimo sumokėtos įmokos, jei jos didesnės nei eilinės įmokos nurodytos 24 mėn. įmokų mokėjimo grafike, gali būti užskaitytos kaip išankstinis paskolos dalies grąžinimas. Tokiu atveju perskaičiuotą  24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką atsiųsime el. paštu. Nepriklausomai nuo galiojančio mokėjimo grafiko, visada galite atsiskaityti anksčiau. Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę savitarnos svetainėje  https://inbank.lt/ident/prisijungti.

Pavyzdžiui, skolinantis 169,99 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui. Su Moki 3 per 3 mėnesius atsiskaitytumėte po 56,66 Eur. Tačiau jei pavėlavote atlikti antrą mokėjimą laiku, tokiu atveju Jūs netenkate teisės į Moki 3 nuolaidą, tuomet jums taikomas 24 mėn. įmokų mokėjimų grafikas, kurio metinė palūkanų norma – 26,9 %, sutarties sudarymo mokestis - 0%, mėnesio sutarties mokestis – 0,4125%, BVKKMN – 41,03 %, bendra mokėtina suma – 201,60 €, mėnesio įmoka – 8,40 €.

 

Kodėl turiu pasirašyti sutartį su ,,AS Inbank filialas‘‘, nors prekes perku „LEMONA electronics“ parduotuvėje?

Norint už prekę atsiskaityti dalimis ir turėti galimybę pasinaudoti Moki 3 nuolaida, yra sudaroma vartojimo kredito sutartis. Tokią paslaugą teikia „LEMONA electronics“ partneris ,,AS Inbank filialas‘‘, todėl sutartis sudaroma su šia bendrove.

 

Laiku nesumokėjau Moki 3 įmokos. Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis?

Nepasinaudojus Moki 3 nuolaida, 24 mėn. termino vartojimo kredito sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.

Pavyzdžiui, skolinantis 169,99 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui. Su Moki 3 per 3 mėnesius atsiskaitytumėte po 56,66 Eur. Tačiau jei pavėlavote atlikti antrą mokėjimą laiku, tokiu atveju Jūs netenkate teisės į Moki 3 nuolaidą, tuomet jums taikomas 24 mėn. įmokų mokėjimų grafikas, kurio metinė palūkanų norma – 26,9 %, sutarties sudarymo mokestis - 0%, mėnesio sutarties mokestis – 0,4125%, BVKKMN – 41,03 %, bendra mokėtina suma – 201,60 €, mėnesio įmoka – 8,40 €.

 

Ką daryti, jei sumokėjau daugiau nei turėjau pagal pradinį įmokų grafiką?
Jei sumokėjote daugiau – ne problema. Svarbu, kad su antrąja įmoka padengtumėte bent 2/3 sutarties sumos, o trečiąja įmoka visiškai padengtumėte įsigyto pirkinio sumą. 

 

Ar galėsiu pirkinį/-ius grąžinti?

Informaciją apie prekių grąžinimą bei garantiją galite rasti „LEMONA electronics“ internetinėje svetainėje.

 

Kur galiu rasti informaciją apie Moki 3 sutartis?

Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti

 

,,Inbank‘‘ lizingas
www.inbank.lt

+370 700 700 80


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]