Prekės kodas: BFA01870230
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Star-delta starter; 15kW; 28A; screw terminals; 50/60Hz; 230VAC LOVATO ELECTRIC
U-129725
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BFA01870230
Tiekėjo prekės aprašymas
Star-delta starter; 15kW; 28A; screw terminals; 50/60Hz; 230VAC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Leads
screw terminals
Manufacturer
LOVATO ELECTRIC
Max. operating current
28A
Rated coil voltage
230V AC
Supply voltage frequency
50/60Hz
Switching capacity
15kW