Prekės kodas: CK-T4840XESD32
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
24.05
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Screwdriver: precision; 6-angles socket; HEX 3.2mm; ESD C.K
U-147757
Prekinis ženklas
Prekės kodas
CK-T4840XESD32
Tiekėjo prekės aprašymas
Screwdriver: precision; 6-angles socket; HEX 3.2mm; ESD
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Supplier's product code
CK-T4840XESD32
Product ID
U-147757
Blade length
60mm
Blade material
chrome vanadium molybdenum steel
Kind of bit
6-angles socket
Manufacturer
C.K
Manufacturer series
Xonic ESD
Overall length
159mm
Socket size
HEX 3.2mm