LEMONA

Pro'sKit – Jūsų sėkmės įrankis!

LEMONA electronics lentynos pasipildė Pro’sKiT įrankių naujienos, tad skubame jas pristatyti iš arčiau. Pro’sKiT jau tris dešimtmečius rinkai tiekia profesionalius ir inovatyvius net 22 skirtingų kategorijų įrankius, litavimo stoteles, elektrinius ir testavimui skirtus prietaisus. Savo vizitine kortele laikantys nuolatinį tobulėjimą, Pro’sKiT specialistai kuria ne tik inovatyvius, tačiau ir apgalvotus bei darbą lengvesniu ir greitesniu padarančius įrankius ir prietaisus, skirtus dirbantiems elektronikos ir tinklų komunikacijos srityse bei su didelio preciziškumo reikalaujančiais prietaisais.

Atsuktuvai elektronikai

Preciziškam darbui ir buitinės elektronikos prietaisų taisymui idealiai tinkantys atsuktuvai gaminami iš itin kokybiško plieno su chromo padengimu, užtikrinančiu įrankių ilgaamžiškumą. Jie taip pat pasižymi ergonomišku dizainu ir neslystančia rankena, garantuojant patogų darbą net su mažiausiais elementais.

 

Litavimui skirti įrankiai ir priedai

Pro’sKiT gali pasiūlyti platų litavimo įrankių ir prietaisų asortimentą: įprastus ir darbui su 3D spaudiniais skirtus lituoklius, išlitavimo, kombinuotas, mini ir išmanias litavimo stoteles. Visi jie sukurti taip, kad jas naudotis būtų kuo paprasčiau, o pasiekti rezultatai – geriausi. Litavimo įrankiuose įmontuota temperatūros kontrolė užtikrina, kad norima temperatūra būtų pasiekiama greitai, išliktų nuosekli ir nuolat kontroliuojama.

Pro’sKiT įrankiai yra ne tik kokybiški – gamintojas taip pat siūlo nemažai priedų, galinčių palengvinti darbą bei modifikuoti įrankius, pritaikant juos atlikti dar daugiau funkcijų. Jei turi klausimų ar norėtum sužinoti daugiau apie Pro’sKiT gaminius, LEMONA electronics specialistai suteiks norimą informaciją bei padės išsirinkti geriausią produktą tavo projektams.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]