LEMONA

Pro'sKit atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

Pro'sKit - įkurta Taivane, jau 30 metų gamina profesionalius įrankius. Pro'sKit turi daugiau kaip 4000 įvairių kategorijų gaminių: rankinių įrankių, elektrinių įrankių, litavimo įrangos ir kitų prietaisų. Šie gaminiai skirti įvairioms sritims, pavyzdžiui: elektronikos, kompiuterių, tinklų ir telekomunikacijų pramonei, taip pat švietimui.
Vykdydama inovacijų, kokybės ir aptarnavimo politiką, Prokit's plečia savo produktų liniją ir plečia verslą, tiekdama prekes daugiau nei 90 pasaulio šalių. 2001 m. Prokit's gavo Ekonomikos reikalų ministerijos (MOEA) apdovanojimą "Kylanti žvaigždė". Pro'sKit visada stengiasi tobulėti ir atsinaujinti..


Žalioji energija

Šiandien įrankių pramonė nebėra tik įrankių pramonė, o daugiau dėmesio skiria žaliosios energijos pramonei. Kaip pirmaujantis tarptautinis prekės ženklas, Pro'sKit siekia užtikrinti aukštą gaminių kokybę, atitinkančią ekologiškos koncepcijos kryptį, gerinti gaminių patikimumą.


 
 

Pro'sKit atsuktuvai (Visi Pro'sKit produktai)


Pro'sKit žnyplės, replės, žirklės (Visi Pro'sKit produktai)


Pro'sKit litavimo įrankiai (Visi Pro'sKit produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]