Prekės kodas: B8X5X50/BN870
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.70
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Parallel key; BN 870; DIN 6885; carbon steel; W: 8mm; H: 5mm; L: 50mm BOSSARD
Prekės kodas
B8X5X50/BN870
Tiekėjo prekės aprašymas
Parallel key; BN 870; DIN 6885; carbon steel; W: 8mm; H: 5mm; L: 50mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B8X5X50/BN870
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B8X5X50/BN870
Product ID
U-127029
BN standard
BN 870
DIN standard
DIN 6885
Height
5mm
Length
50mm
Manufacturer
BOSSARD
Material
carbon steel
Plating material
without coating
Type of mounting element
parallel key
Width
8mm