Prekės kodas: BITNER-S30115
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
8.95
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra92 m
Prekės aprašymas
Wire; BiT LiYY; LiYY; 16x0.75mm2; unshielded; 300V; Cu; stranded BITNER
U-130358
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BITNER-S30115
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; BiT LiYY; LiYY; 16x0.75mm2; unshielded; 300V; Cu; stranded
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BITNER-S30115
Supplier's product code
BITNER-S30115
Product ID
U-130358
Cable application
automatics
Cable external diameter
10.8mm
Cable structure
16x0.75mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
none
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
LiYY
Manufacturer
BITNER
Manufacturer series
BiT LiYY
Number of cores
16
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV