📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

MEAN WELL

Apie gamintoją

Nuo 2009 metų Lemona UAB palaiko artimus ryšius su MEAN WELL, įmonės atstovai nuolat kelia kvalifikaciją ir laiko kvalifikacinius egzaminus. Lemona UAB yra globalaus MEAN WELL produktų distributorių tinklo dalis, kuriam gamintojas kelia aukštus reikalavimus. MEAN WELL kompanija įkurta 1982 metais ir yra vienas iš nedaugelio gamintojų pasaulyje, besispecializuojančių standartinių maitinimo šaltinių gamyboje. Remiantis „Micro Technology“ ataskaita, išleista 2020 m. kovo mėnesį, MEAN WELL užima 4 vietą pasaulyje tarp DC maitinimo šaltinių gamintojų. 99% MEAN WELL pardavimų sudaro standartiniai maitinimo šaltiniai, parduodami su MEAN WELL prekės ženklu. Kitų trijų bendrovių produktai yra ODM / OEM ( Original Design Manufacturer/Original Equipment Manufacturing). MEAN WELL dirba kaip patikimas partneris su klientais, tiekėjais, rangovais ir darbuotojais, siekdamas užmegzti ilgalaikius abipusio pasitikėjimo santykius, paremtus gerų ketinimų dvasia.

Dėl tvirtos partnerystės su daugiau kaip 200 autorizuotų platintojų visame pasaulyje, MEAN WELL augo ir stiprėjo tris dešimtmečius. Naujojo Taipėjaus pramoniniame parke (Taivanas), turinčiame 2800 darbuotojų, filialus ir pardavimo biurus Guangdžou, Šendženo mieste, Sudžou Kinijoje, JAV Kalifornijoje ir Nyderlanduose ES, keturios pažangios gamybos bazės Naujajame Taipėjaus mieste (Taivanas), Tianhe rajone ir Huadu rajone Guangdžou bei Suzhou mieste Kinijoje. MEAN WELL Pajamos 2019 metais buvo 1,001 mln. USD.

Nuo 1991 m. MEAN WELL IT centras sukūrė ir vysto kompiuterinę sistemą skirtą išteklių planavimui. Kad būtų patenkinti visi platintojų, tiekėjų, rangovų ir darbuotojų poreikiai integruota detali įmonės išteklių planavimo sistema. Sistema taip pat integruoja pasaulinius išteklius ir pagerina veiklos efektyvumą bei paslaugų kokybę.


Didžiąją MEAN WELL produktų dalį sudaro standartiniai pramoniniai maitinimo šaltiniai, įmonė orientuojasi į mažų ir vidutinio dydžio įmonių poreikių tenkinimą. MEAN WELL turi labi platų produktų asortimentą ir tuo pačiu metu gali tiekti nedidelį produktų kiekį. MEAN WELL maitinimo šaltiniai tenkina įvairių pramonės šakų reikalavimus, suformuotos išsamios produktų linijos, lankstus gamybos procesas, produktų atsargos palaikomos regioninėse atstovybėse užtikrina gerą klientų aptarnavimą. MEAN WELL produktų gamą sudaro daugiau nei 10 000 standartinių modelių, naudojami daugelyje pramonės sričių: LED šviečiančios reklamos gamyboje, apšvietimo projektuose, pramonės automatikoje, informacinių technologijų projektuose, telekomunikacijų įrangoje, medicinos įrangoje, transporte, ekologiškos energijos gamyboje ir kitose srityse. MEAN WELL maitinimo šaltiniai sertifikuoti ir atitinka tarptautinius elektrosaugos ir elektromagnetinės spinduliuotės reikalavimus, todėl klientai nesunkiai gali integruoti maitinimo šaltinius į projektuojamus gaminius ir ženkliai sutrumpinti naujų produktų kūrimo patikros laiką ir išlaidas, įeidami į tikslines rinkas. MEAN WELL pasirinko ir išlaiko kasdieninėje veikloje „Jūsų patikimas energijos partneris“ idėją, yra patikimas gamintojas ir siūlo geriausius energijos tiekimo produktus ir sprendimus.


Asortimentas

Daugiau nei 10000 modelių, daugiau nei 900 standartinių gaminių serijų. Tiekia standartinius, modifikuotus ir CDM (gaminiai gaminami bendradarbiaujant su kitais gamintojais) produktus. Išsamūs sprendimai daugeliui pramonės šakų.


MEAN WELL

Kokybė

Įdiegta visuotinės kokybės vadybos (TQM) sistema. 100% kokybės kontrolė (QE, IQC, IPQC, PQA, QA) – kontroliuojami visas gamybos ir testavimo procesas. Aukštas patikimumo ir kokybės rodiklis - kiekvienais metais defektų lygis sumažinamas 10%.


Kaina

Didelis darbo efektyvumas ir labai mažos išlaidos klaidų taisymui mažina gamybos kaštus. Išlaidų mažinimas gaminant didelį produktų kiekį, unifikuojant naudojamus komponentus keleto gaminių.


Sertifikatai

LEMONA electronics, dirbdami su „MEAN WELL“ nuo 2009 metų gavo aukštą įvertinimą – RMA sertifikatą. Tai reiškia, kad LEMONA electronics aptarnavimo servisas atitinka kvalifikacinį lygį pagal darbuotojų kompetenciją, pagal remonto dirbtuvių komplektaciją bei kaip bendradarbiaujama su „MEAN WELL“. Tai didelis pasiekimas, esame vienintelė įmonė Baltijos Šalyse kuri gali suteikti „MEAN WELL“ produktams pogarantinį servisą. Plačiau >


Pristatymas

95% standartinių gaminių užsakymų gali būtų pristatyti per savaitę. Didelės apimties užsakymai projektams patiekiami per 4-6 savaites.


Aptarnavimas

Lemona UAB suformavo remonto - testavimo centrą pagal MEAN WELL reikalavimus, kiekvienoje pardavimų komandoje dirba kvalifikuotas inžinierius, sprendžiant sudėtingas problemas pagalbą suteikia gamintojo inžinieriai.


KNX pastatų valdymo sprendimai

KNX yra vienas iš pripažintų pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartų, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. KNX, kaip lanksti ir vieninga valdymo sistema buvo sukurta taip, kad įvairių gamintojų produktai galėtų sklandžiai dirbti kartu. Sistema veikia standartizuotu tinklo protokolu, leidžiančiu skirtingiems tinklo komponentams veikti kartu. Su šia sistema galima valdyti: apšvietimą, šildymą, kondicionavimą, vėdinimą, užuolaidas, apsaugos ir durų ryšio sistemas bei surinkti apskaitos duomenis ir t.t.

Projektuojant didelius administracinius ar komercinius pastatus, siekiant supaprastinti instaliaciją bei turėti laisvai konfigūruojamą apšvietimo sistemą dažnai naudojamas specializuotas DALI tinklas. KNX sistemą galima nesudėtingai susieti su DALI tinklu pasitelkiant KNX/DALI sąsają. Tuo tarpu mažesnės apimties apšvietimo sitemose butuose, kotedžuose ar individualiuose namuose DALI sistema padidina bendrus išmanaus namo diegimo kaštus.Impulsiniai LED maitinimo šaltiniai (Visi LED maitinimo šaltiniai)


Impulsiniai pramoniniai maitinimo šaltiniai AC/DC (Visi impulsiniai pramoniniai maitinimo šaltiniai AC/DC)


Impulsiniai maitinimo šaltiniai ant DIN bėgelio AC/DC (Visi impulsiniai maitinimo šaltiniai ant DIN bėgelio AC/DC)


Keitikliai DC/DC (Visi DC/DC keitikliai )


Inverteriai saulės jėgainėms DC/AC (Visi inverteriai saulės jėgainėms DC/AC)


Inverteriai su taisyklingu sinusu DC/AC (Visi inverteriai su taisyklingu sinusu DC/AC)


Krovikliai švino akumuliatoriams (Visi krovikliai švino akumuliatoriams)


Maitinimo šaltiniai – adapteriai AC/DC (Visi adapteriai AC/DC)


UPS apsaugos sistemoms (Visos UPS apsaugos sistemoms)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]