LEMONA

MEAN WELL KNX pastatų valdymo sprendimai

KNX yra vienas iš pripažintų pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartų, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. KNX, kaip lanksti ir vieninga valdymo sistema buvo sukurta taip, kad įvairių gamintojų produktai galėtų sklandžiai dirbti kartu. Sistema veikia standartizuotu tinklo protokolu, leidžiančiu skirtingiems tinklo komponentams veikti kartu.

Su šia sistema galima valdyti: apšvietimą, šildymą, kondicionavimą, vėdinimą, užuolaidas, apsaugos ir durų ryšio sistemas bei surinkti apskaitos duomenis ir t.t.

MEAN WELL KNX pastatų valdymo sprendimai

Projektuojant didelius administracinius ar komercinius pastatus, siekiant supaprastinti instaliaciją bei turėti laisvai konfigūruojamą apšvietimo sistemą dažnai naudojamas specializuotas DALI tinklas. KNX sistemą galima nesudėtingai susieti su DALI tinklu pasitelkiant KNX/DALI sąsają. Tuo tarpu mažesnės apimties apšvietimo sitemose butuose, kotedžuose ar individualiuose namuose DALI sistema padidina bendrus išmanaus namo diegimo kaštus.

Vienas pasaulinių maitinimo šaltinių gamintojų lyderių MEAN WELL pristato eilę KNX tinklo komponentų skirtų tokių kaip KNX tinklo maitinimo šaltiniai, KNX/USB, KNX/IP, KNX/DALI sąsajos, rėlių ir 0-10V valdymo moduliai, impulsiniai KNX įtampiniai ir sroviniai LED maitinimo šaltiniai nuo 25W iki 120W. Būtent pastarieji dėka savo funkcionalumo ir konfigūravimo galimybių leidžia privačiuose būstuose atisakyti DALI sprendinių.

Kitas ilgametis LED apšvietimo valdymo rinkos žaidėjas Sunricher šiais metais irgi pristatė solidaus dizaino ir išpildymo sieninių apšvietimo KNX valdiklių seriją. Interjero dizaineriai dabar gali rinkis tiek aukštos kokybės plastikinius, tiek solidžius metalinius jungilius su klavišų pašvieta. Sunricher savo KNX produktų gamoje taip pat turi ir LED mono bei RGB valdymo modulius.

LEMONA electronics siūlo MEAN WELL KNX ir Sunricher komponentų asortimentą skirtingo lygio pastatų automatizavo projektams realizuoti. Mes suteikiame techninį palaikymą, spręsdami sudėtingus uždavinius pasitelkiame MEAN WELL R&D komandą.Pastatų automatizavimo sprendimai (Visi maitinimo šaltiniai)Patalpų apšvietimo sprendimai (Visi LED maitinimo šaltiniai)Dekoratyvinio apšvietimo sprendimai (Visi LED maitinimo šaltiniai)Žaliuzių/ apšildymo/ vėdinimo sprendimai (Visi universalūs valdikliai)

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]