LEMONA

LEMONA electronics - jau 30 metų

LEMONA electronics – jau 30 metų. Lygiai prieš tris dešimtmečius trys elektronika besidomintys kauniečiai sukirto rankomis ir ėmėsi Lietuvai tiekti kokybiškus, patikimus ir inovatyvius elektronikos komponentus, kurių taip trūko. Prasidėjęs nuo vos kelių paprasčiausių tranzistorių, kurių reikėjo norint suremontuoti sovietmečiu įsigytas magnetolas, LEMONA electronics asortimentas per 30 metų išaugo virš 2 milijonų prekių pavadinimų, apimančių ne tik elektronikos komponentus, apšvietimą ir maitinimo sprendimus, bet ir robotiką, išmanius namus ir saugumą.

Pirmasis verslą paskatinęs veiksnys – noras klientams suteikti tai, ko trūksta – nepakito per visus 30 metų, ir nors galime pasiūlyti daug, kiekvieną dieną dirbame ir stengiamės tam, kad galėtume pasiūlyti dar daugiau, geriau, moderniau ir ekonomiškiau. Dėkojame, kad esate mūsų verslo variklis, ir norime švęsti kartu su Jumis.


Kviečiame pažiūrėti 4min. vaizdo įrašą apie LEMONA electronics:LEMONA electronics rekomenduoja


Saulės energijos šaltinių įranga


Sandėlio šviestuvai


Populiariausios prekės


DIY išmanių namų prekės


Lituokliai ir lydmetalis


BASEUS produktai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]