📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Atsinaujink pavasariui su LEMONA electronics: nuo įrankių iki laisvalaikio

Pavasaris – puikus metas permainoms. Nori pasiruošti artėjantiems darbams su atnaujinta įrankių dėže, ar kelionėms ir ilgėjančiam laikui lauke su naujais sodo apšvietimo ir namų saugos sprendimais – kad ir kokie darbai tavęs laukia, LEMONA electronics pasirūpins, jog turėtum viską, ko tau galėtų prireikti.

Atnaujink įrankių dėžę

Tinkami įrankiai – pusė pasiruošimo darbui. Neturi būti profesionalas, kad galėtum mėgautis profesionalių įrankių teikiamomis naudomis: kokybiški įrankiai reiškia gerą investiciją bei ilgesnį tarnavimo laiką, gamintojų dėmesys ergonomiškam dizainui – nenutrūkstamą darbą, mažiau pavargimo ir monotonišką darbą sekančio skausmo. 

KNIPEX ir WERA įrankiai puošia LEMONA electronics lentynas jau labai ilgai dėl vienos labai svarbios priežasties – jie yra tiesiog geri, tad nesvarbu ar ieškai universalaus ar itin specializuoto įrankio, šie gamintojai turėtų atsidurti tavo dėmesio centre.

Atgaivink energiją

Jei daug laiko leidi lauke ar mėgsti keliauti, nenorėtum jaustis „pririštas“ savo prietaisų laidų. Ilgai tarnaujantys akumuliatoriai, baterijos ir kilnojamos energijos stotelės leis mėgautis mėgstama veikla, kad ir kur bebūtum: kieme, prie ežero ar miško gilumoje. Iš anksto pasirūpinus energijos sprendimais neteks sukti galvos dėl ne laiku išsikrovusios baterijos ar planuoti darbų taip, kad visada būtum netoli elektros kištuko. CSB Ev ir EVh serijos akumuliatoriai ypač tiks ieškantiems cikliniam darbui pritaikytų energijos sprendimų.

Atnaujink apsaugą

Šiltėjantis oras ir ilgėjančios dienos kviečia savaitgalius leisti sode ar prie jūros, ilgiau užtrukti vakarėliuose su draugais ir keliauti. Nesijaudinti dėl neprižiūrimų namų saugumo padės patikimos ir šiuolaikiškos namų, sodo namelio ar kito turto apsaugos kameros. 

Aktyviam laisvalaikiui

Esi aktyvus? Mėgsti važinėtis dviračiu, keliauti ir leisti laiką lauke? Pasirūpink, jog turėtum viską, ko reikia: bevielės ausinės leis padvigubinti malonumą ir visuomet turėti savo mėgstamą muziką su savimi, o įvairūs dviračių ar motociklų priedai – pasirūpins tavo saugumu ir padės nesustoti net sutemus. O jei reikia daugiau garso, kad ir kur bebūtum – AIWA nešiojamos kolonėlės tavo vakarėliams, stovyklavimui ir gerai nuotaikai.

Apsišviesk sodą

Lauko apšvietimas – tai ne tik grožis, bet ir funkcionalumas. Lauko sieniniai šviestuvai gali išryškinti eksterjero detales arba apšviesti namo numerį, įėjimą ar garažą. Įvairios girliandos ir kiti lauko apšvietimo sprendimai gali padėti sukurti jaukią atmosferą pasisėdėjimams ar vakarėliams, o tai pat ir prailginti laiką, kurį gali leisti lauke net tamsiu paros metu. 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]