AJAX apsaugos sistemos

AJAX saugos sistemos apsaugo ne tik nuo nelaimių, bet ir nuo galvos skausmo. Ši ypač inovatyvi kompanija kuria ir gamina namų apsaugos nuo įsibrovimo sistemas, taip pat siūlo gaisro bei vandens nuotėkio prevencijai skirtus prietaisus ir kitus išmanių namų priedus. 

2011 m. veiklą pradėjusio gamintojo produkcija parduodamas jau daugiau nei 12 šalių ir saugo per 2 mln. objektų. Išskirtinis dėmesys vartotojų patogumui bei šiuolaikiškam prietaisų valdymui padarė AJAX vienu mėgstamiausių pasirinkimų ieškant namų apsaugos sistemos. 

Visi AJAX prietaisai yra belaidžiai, todėl juos paprasta įrengti ir priderinti prie jau egzistuojančio interjero. Prietaisai veikia net 2000 m atstumu, o nuo signalo slopinimo apsaugo perėjimas į kitą dažnių diapazoną (868,0 - 868,6 Mhz). 

AJAX namų apsaugos sistemą galima valdyti net keliais būdais, kuriuos galima pasirinkti pagal kliento poreikius. Tai galima daryti išmaniuoju telefonu, naudojantis ypač mažu (raktų pakabuko tipo) pulteliu ar stacionaria klaviatūra. Mobilioji programėlė AJAX „Security System“ leidžia lanksčiai reaguoti bei nuolat stebėti informaciją realiu laiku net nesant namuose. Programėlė sukurta taip, kad šiuos technologiškai sudėtingus įrenginius valdyti lengva visiems – aiškios ir paprastos grafinės detalės pateikia informaciją ypač vartotojui draugišku būdu, greitam pasirinkimui pateikiamos dažniausiai vartotojų naudojamos komandos ir nustatymai. 

AJAX „Baseline“ 

Namų apsaugai skirtoje „Baseline“ AJAX gaminių serijoje: apsaugai nuo įsibrovimo skirti prietaisai, gaisro/dūmų detektoriai, vandens nuotėkio prevencijos bei kitos namų komfortui ir produktyvumui skirtos priemonės.

AJAX apsaugos sistemos

Individualius namus ir komercines patalpas leidžianti apsaugoti AJAX sistema yra sudaryta iš daugelio išmanių prietaisų, galinčių veikti tiek viduje, tiek išorėje. Veikdami kartu bevieliai durų ir langų kontaktai bei judesio davikliai sukuria galingą patalpos apsaugą, užkertančią kelią potencialioms nelaimėms. 

AJAX apsaugos sistemų asortimentą sudaro:

 • HUB bevielė centralė,
 • bevielio ryšio kartotuvas – suteikia dar daugiau laisvės bei gali išplėsti apsaugos lauką iki 35 km2, tad galima rinktis norint apsaugoti net didelius statinius ar sandėlius;
 • durų kontaktai („DoorProject”, „DoorProject Plus”) informuoja apie pirmąjį įsibrovimo ženklą – pažeistą durų ir durų staktos ryšį, t. y. atidarytas duris;
 • stiklo dūžio jutikliai („GlassProtect“, „CombiProtect“) informuoja apie dar vieną dažną įsibrovimo būdą – išdaužtą lango ar durų stiklą;
 • judesio davikliai – montuojami vietose, kuriose didžiausia tikimybė pasirodyti neprašytiems svečiams; užtikrina, jog niekas nepriartės prie namo ar kito pastato be jo šeimininko žinios. Platus daviklių pasirinkimas: davikliai su kamera, papildomu K-band jutikliu, galintys fiksuoti užuolaidos judesį ir kiti.
 • mygtukai – greitam saugos kompanijos iškvietimui;
 • pulteliai ir klaviatūros – dažniausiai montuojamos prie įėjimo leidžia greitai įjungti/išjungti apsaugos sistemą;
 • sirenos – garsiniam ir vizualiniam pranešimui apie pažeistą apsaugos sistemą.

AJAX gaisro prevencija

Prie skirtingų klientų ir jų turto poreikių prisitaikantis AJAX siūlo platų jutiklių su įvairiais sensoriais ir skirtingomis maitinimo galimybėmis pasirinkimą. Apsaugos nuo gaisro jutiklių asortimente galima rasti į šilumą, dūmus ar CO (anglies monoksidą) reaguojančius prietaisus, kurie įspės apie grėsmę turtui ir padės užkirsti kelią nelaimei.

AJAX vandens nuotėkio prevencija

Vanduo gali pakenkti ar net visiškai sugadinti namų interjerą, juose esančius baldus ir prietaisus. AJAX sukurta gana autonomiškai veikianti sistema gali įspėti apie vandens nuotėkį ir netgi jį sustabdyti. Šiai produktų grupei priklauso:

 • vandens nuotėkio jutiklis „LeaksProtect“;
 • bevielės elektrinės vandens sklendės „WaterStop“.

AJAX komfortui ir produktyvumui skirti prietaisai

Šie prietaisai sukurti taip, kad dar labiau padidintų malonumą būnant namuose ar ofise. Jie padės stebėti oro kokybę, kontroliuoti apšvietimą ir suteiks papildomo komforto naudojantis kitais prietaisais.

 • Apšvietimo jungikliai;
 • oro kokybės jutiklis galintis stebėti oro temperatūrą, drėgmę ir CO2 lygį patalpoje;
 • išmanieji elektros lizdai;
 • bevieliai reliniai moduliai;
 • mygtukai – ne tik apsaugos sistemos ar jutiklių aktyvavimui, bet ir greitam nustatytų programų įjungimui/išjungimui.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]