📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Xiaomi

Apie gamintoją

Xiaomi yra Kinijos elektronikos milžinė siūlanti platų išmaniųjų gaminių asortimentą. „Xiaomi“ yra interneto įmonė, kurios išmanieji telefonai ir išmanioji aparatūra yra sujungti su IoT platforma.

Turėdami viziją bendrauti su savo vartotojais ir būti „šauniausia kompanija“ savo vartotojų širdyse,„Xiaomi“ yra įsipareigojusi nuolat diegti naujoves, nepaliaujamai sutelkdama dėmesį į kokybę ir efektyvumą.

Bendrovė kuria nuostabius gaminius už sąžiningas kainas, kad kiekviena pasaulio šalis galėtų džiaugtis geresniu gyvenimu, naudodama novatoriškas technologijas.„Xiaomi“ šiuo metu yra ketvirtas pagal dydį išmaniųjų telefonų prekės ženklas pasaulyje ir sukūrė didžiausią pasaulyje vartotojų internetinę platformą, prie jos platformos prijungta daugiau nei 213,2 mln. išmaniųjų įrenginių (išskyrus išmaniuosius telefonus ir nešiojamuosius kompiuterius). Šiuo metu „Xiaomi“ gaminių yra daugiau nei 90 šalių ir regionų visame pasaulyje ir jie pirmauja daugelyje rinkų.


Xiaomi produktai (Visi Xiaomi produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]