📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

WOOX išmanių namų sprendimai

WOOX – tai inovatyvūs išmanių namų sprendimai kiekvienam. Viską nuo rozečių iki subtilių jutiklių galintis pasiūlyti gamintojas padės be vargo sukurti saugius, paprastai kontroliuojamus ir dar daugiau patogumo galinčius suteikti namus.

Europoje valdomas iš Nyderlanduose įsikūrusio centro, prekinis ženklas skirsto savo produktus į tris pagrindines kategorijas: energija, apšvietimas ir saugumas. Plačiame produktų asortimente energijos valdymo prietaisų grupėje siūlomos įvairios vidaus ir išorės naudojimui sukurtos rozetės, kurios gali būti įmontuojamos, pastatomos ar bevielės – priklausomai nuo to, kas geriausiai atitinka kliento poreikius ar patalpos specifikacijas. Apšvietimo grupėje – išmaniosios lemputės ir kitos apšvietimo sistemos, leidžiančios susikurti ir valdyti patalpos apšvietimą pagal nuotaiką ar paros metą bei siūlančios platų spalvų ir efektų pasirinkimą. Didžiausią produktų pasirinkimą siūlanti namų saugumui ir apsaugai sukurtų prietaisų grupė padės jaustis užtikrintai net nebūnant namuose: dūmų ar vandens nuotėkio jutikliai aptiks ir praneš apie netikėtas problemas, o visapusiška apsaugos sistema – stebėti bei valdyti, kas darosi namuose, net išvykus atostogų.

Visi WOOX prekinio ženklo prietaisai suderinami su kitais TUYA sistemą palaikančiais prietaisais, todėl tai atveria gaimybes vienoje programėlėje valdyti galybę išmanių įrenginių nepriklausomai nuo prekinio ženklo.

Namų ir sodo prekės papildo WOOX asortimentą. Visi WOOX įrenginiai gali būti valdomi nuotoliniu būdu išmaniaisiais telefonais. Todėl vejos laistymo sistemą, fasado ar augalų apšvietimą galite įjungti ir būdami toli nuo namų!


Namų ir sodo prekės


Apsaugos sistemos


Apsaugos kameros


Išmanus šildymo valdymas


Jungikliai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]