LEMONA

WOOX

Apie gamintoją

WOOX yra populiarus prekės ženklas, skirtas Smart IoT ir AI produktams, aukštos kokybės išmaniesiems sprendimams, lengvai naudojamiems gaminiams namų vartotojams už prieinamą kainą. Jų gaminiai sukurti taip, kad tarnautų ilgai ir kad jūsų namai būtų išmanesni, saugesni ir efektyvesni.

WOOX yra strateginis pasaulyje sparčiai augančios išmaniųjų namų debesijos paslaugų teikėjo TUYA Smart strateginis partneris. Visi WOOX įrenginiai yra „maitinami TUYA“ įrenginių, todėl WOOX įrenginiai suderinami su visais kitais TUYA produktais visame pasaulyje. Visi WOOX produktai yra paruošti mažmeninei prekybai, supakuoti į patrauklią WOOX išdėstymo pakuotę, įskaitant keliomis kalbomis parengtus vadovus, dėl kurių bet kurio WOOX įrenginio montavimas tampa labai lengvas. WOOX įrenginiai turi labai patogią sąranką, jungiančią juos su WOOX Home programėle, kurią vartotojai gali atsisiųsti ir įdiegti iš Google Playstore arba Apple Appstore. WOOX Home atsisiuntimas ir naudojimas yra nemokamas.


Balso kontrolė

Visi WOOX įrenginiai palaiko „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso valdymo paslaugas, kad tai būtų paprastas procesas, integravome tiesioginę prieigą prie šių paslaugų iš WOOX Home programėlės. WOOX įrenginiai taip pat palaiko darbą su IFTTT.

WOOX portfelį sudaro trys pagrindinės kategorijos: GALIA, APŠVIETIMAS ir SAUGA. Visus produktus kuria ir gamina mūsų gamyklos komanda Šendžene, Kinijoje. Europoje mūsų pagrindinis logistikos ir pagalbos centras yra Zunderte, Nyderlanduose.


Wi-Fi ir Zigbee

WOOX portfelyje yra „WiFi“ pagrįstų produktų, kuriuos galite prijungti tiesiai prie „WiFi“ maršrutizatoriaus, taip pat yra WOOX „Zigbee“ pagrindu sukurtų produktų, kuriems reikalingas „Zigbee“ šliuzas, kad įrenginiai būtų prijungti prie jūsų tinklo. „Zigbee“ šliuzą taip pat tiekia WOOX, bet tai ne visada būtina, kai jau esate namuose turite kito prekės ženklo Zigbee šliuzą, WOOX Zigbee įrenginiai taip pat jungiasi prie daugumos kitų Zigbee 3.0 šliuzų. 

Išmanios kameros


 

Išmanus TUYA apšvietimas


 

TUYA ZigBee prietaisai


 

Išmanūs Wi-Fi jungikliai ir rozetės


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]