Prekės kodas: BDPE-1001-1001
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-3
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
5.95
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra38 vnt.
Prekės aprašymas
Transport wheel; Ø: 100mm; W: 27mm; H: 134mm; torsional with lock COLSON
U-129404
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BDPE-1001-1001
Tiekėjo prekės aprašymas
Transport wheel; Ø: 100mm; W: 27mm; H: 134mm; torsional with lock
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BDPE-1001-1001
Product ID
U-129404
Base dimensions
76x76mm
Force
90kg
Height
134mm
Kind of Bearing
slide
Manufacturer
COLSON
Type of mounting element
transport wheel
Version
torsional with lock
Wheel diameter
100mm
Wheel width
27mm