LEMONA

Wera atstovas Lietuvoje - LEMONA electronics

Apie gamintoją

„Wera“ – tai įrankių gamintojas iš Vokietijos. Nepaliaujanti tobulėti įmonė jau daugiau kaip 80 metų užima vieną iš garbingiausių vietų rinkoje ir siūlo išskirtinius produktus. Geriausiai „Wera“ žinoma kaip įvairių atsuktuvų ir sukimo įrankių gamintoja. „Wera“ atsuktuvai išsiskiria ypatingo dizaino rankenomis su minkštomis ir kietomis zonomis, kurių dėka užtikrinamas itin natūralus įrankio laikymas, greitas ir ergonomiškas darbas. Be jų, „Wera“ taip pat gamina įvairius raktus ir veržliarakčius, įrankius elektros darbams ir techninei priežiūrai, siūlo specialiai pritaikytus įrankių rinkinius. Visi „Wera“ produktai pasižymi itin aukšta kokybe, nepaprastu tikslumu ir gerai apgalvotu dizainu, kuris leidžia susikaupti ties darbu, žinant, jog įrankiai padarys būtent tai, kam yra sukurti.


Asortimentas

„Wera“ asortimentą sudaro:

  • atsuktuvai,
  • raktai ir veržliarakčiai,
  • terkšlės ir terkšliniai veržliarakčiai,
  • reketiniai raktai,
  • L-formos raktai,
  • įrankių rinkiniai.

Atsuktuvai

„Wera“ pasiūloje – virš 600 skirtingų atsuktuvų ir atsuktuvų rinkinių, tad reikiamą atras kiekvienas. Prekinis ženklas siūlo pasirinkimą nuo tradicinių plokščiu ar kryžminiu antgaliu iki specifinių Tri-Wing, Microstix ar Reamer tipo. Dauguma „Wera“ atsuktuvų turi firminę Kraftform rankeną, užtikrinančią maksimaliai lengvą ir efektyvų darbą.


Sukimo įrankiai

Kaip ir dauguma „Wera“ produktų, raktai ir veržliarakčiai pasižymi itin patogia rankena, dėl kurios sukimo veiksmas gali būti atliekamas dar efektyviau.


Wera įrankių rinkiniai (Visi Wera įrankių rinkiniai)


Wera atsuktuvai (Visi Wera atsuktuvai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]