Chat with us, powered by LiveChatWeidmuller | LEMONA
Dėmesio! Nuo gruodžio 16 d. LEMONA electronics parduotuvės tampa atsiėmimo punktais. Konsultuokitės ir užsisakykite internetu! Plačiau

Weidmuller

Apie gamintoją

Nesvarbu, ar tai automobilių gamyba, elektros energijos gamyba ar vandentvarka - vargu ar šiandieninė pramonė gali išsiversti be elektronikos ir elektros jungčių. Šiame internacionalizuotame, technologiškai besikeičiančiame pasaulyje dėl naujų rinkų atsiradimo sparčiai didėja reikalavimų sudėtingumas. Turi būti įveikti nauji iššūkiai, kurių sprendimai nėra randami vien tik aukštųjų technologijų gaminiuose. Ryšys yra raktas, nesvarbu, ar jis susijęs su galia, signalais ir duomenimis, reikalavimais ir sprendimais, ar su teorija bei praktika. Pramoniniam ryšiui reikia jungčių. Būtent to mes ir siekiame.Klientai

Kartu su klientais mes formuojame skaitmeninę transformaciją - naudodamiesi intelektualiojo pramoninio ryšio ir interneto produktais, sprendimais ir paslaugomis.

Kaip patyrę ekspertai, mes palaikome savo klientus ir partnerius visame pasaulyje teikdami gaminius, sprendimus ir paslaugas pramoninėje energijos, signalo ir duomenų aplinkoje. Mes esame ekspertai pramonėje ir rinkose, todėl žinome rytojaus technologinius iššūkius. Mes nuolat kuriame novatoriškus, tvarius ir naudingus sprendimus individualiems jų poreikiams patenkinti. Kartu mes nustatėme pramoninio sujungimo standartus.


Inovatyvumas

Pramoninis sujungimas mums reiškia daugiau nei tik ryšio technologiją ir elektroniką. Mūsų gilios žinios konkrečiose klientų programose suteikia mums galimybę pasiūlyti praktinę konsultavimo kompetenciją ir kurti į sprendimus orientuotas produktų koncepcijas.


Naujoviški sprendimai su Klippon® Connect

Ypatingas efektyvumas planuojant, diegiant ir ekplotuojant su Klippon® Connect suteikia pridėtinę vertę visuose gamybos etapuose.

Tai gali būti paprastas tvarkymasis siekiant daugiau vietos skydelyje arba sutaupyto laiko sąnaudos diegimo metu: „Klippon® Connect“ gali suteikti daugybę privalumų tobulinant jūsų procesus. Kaip dalį savo gnybtų blokų, „Weidmuller“ siūlo platų taikymo diapazoną.

Konkretūs jūsų pateikti reikalavimai nustato, kuris produktas yra tinkamiausias. Proceso palaikymo paslaugos, tokios kaip inžinerinė programinė įranga ar individualios surinkimo paslaugos, yra tai ką siūlo „Weidmuller“.


klippon

Gnybtai (Visi gnybtai)


Rėlės (Visos rėlės)


Dangteliai (Visi dangteliai)


Trumpikliai gnybtams (Visi trumpikliai gnybtams)


Kiti Weidmuller produktai (Visi Weidmuller produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]