Lithuanian

Wago

Apie gamintoją

„WAGO“ yra vokiečių įmonė, gaminanti elektrinių jungčių komponentus ir elektroninius komponentus decentralizuotai automatizacijai. Bendrovė ypač gerai žinoma dėl savo varžtų spaustukų ir „push-wire“ jungčių gaminių, ypač 280 serijos ir 273 serijos (dažnai vadinamos „WAGO Cage Clamps“).Lengva ir greita instaliacija

Nesvarbu, ar tai paskirstymo dėžutės, valdymo spintelės ar kambario elektros instaliacija - turėdami WAGO savo pusėje, visada turėsite nepriekaištingą laidų prijungimo technologiją.


Kokybė

Norėdami visame pasaulyje naudoti gnybtų blokus, jie turi atitikti tam tikrus standartus ir gauti bandymo sertifikatus.

Šie reikalavimai galioja kiekvienam gamintojui. WAGO taip pat vykdo savo bandymus, kad pagerintų standartus ir pasiūlytų didesnį produktų patikimumą. Gaminiai išbandomi skirtingais mechaniniais, elektriniais ir klimato bandymais.


Wago laboratorija

Tai reiškia, kad WAGO gaminius galima saugiai ir patikimai naudoti tiek Europos rinkoje, tiek bet kurioje pasaulio vietoje įvairiausiems tikslams. Mums tai labai svarbu, pradedant nuo kūrimo etapo. Todėl galime pateikti patikrintai aukštą gaminio saugos ir patikimumo lygį, kartu užtikrindami techninių duomenų, kurie yra svarbiausi mūsų klientų ir vartotojų visame pasaulyje, įvykdymą ir tikslumą.Jungtys (Visos jungtys)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]