Lithuanian

VOLTIUM ENERGY „LiFePO4“ akumuliatoriai

Standartinius ir individualiai pritaikomus energijos saugojimo sprendimus siūlanti Nyderlanduose įsikūrusi VOLTIUM ENERGY remiasi 20 metų patirtimi bei viena saugiausių „LiFePO4“ ličio naudojimo būdų. Dėl šių charakteristikų VOLTIUM ENERGY akumuliatoriai yra saugūs ir plačiai pritaikomi įvairiose srityse nuo rekreacijos ir sporto iki medicinos, transporto ir laivybos. Gamintojo akumuliatoriai yra lengvi, tačiau pritaikyti įvairioms sąlygoms, o papildyti „Smart BMS“ su Bluetooth funkcija dar ir leidžia patogiai sekti akumuliatoriaus duomenis išmaniajame telefone.

VOLTIUM ENERGY „LiFePO4“ ličio akumuliatorius jau galima įsigyti LEMONA electronics parduotuvėje. Ypač patrauklus šių akumuliatorių bruožas, patiksiantys praktiškumą bei efektyvumą vertinantiems – itin didelis iškrovimo ciklų skaičius. Kaip nurodoma paties gamintojo, jis gali būti apie 10 kartų daugiau nei naudojant švino-rūgštinius akumuliatorius (>3000 ciklų iškraunant 1 C srove iki 100 %; >6000 ciklų iškraunant mažesne nei 0,2 C srove iki 100 %). 

Prie šių akumuliatorių praktiškumo prisideda ir kitas jų bruožas – nedidelis jų svoris,  (2,5 k. lengvesnis už AGM). Dėl šios priežasties juos tampa itin paprasta pernešti iš vienos vietos į kitą, naudoti valtyse ir visur, kur papildomas svoris tampa nepatogumu.

Naudojimo sritys

Didelis iškrovimo temperatūros diapazonas (-20 ~60 °C), galimybė jungti tiek nuosekliai, tiek lygiagrežiai net iki 4 akumuliatorių (naudojant papildomus akumuliatorių balasuoklius VE-BE24-3) ir gerokai didesnis iškrovimo ciklų skaičius išplečia VOLTIUM ENERGY „LiFePO4“ akumuliatorių panaudojimo sritis. Juos galima naudoti daugumoje sričių, kur rezerviniam maitinimui naudojami AGM/ GEL švino akumuliatoriai ir daugiau:

  • transportas (elektrinės mašinėlės, valymo mašinos, golfo automobiliai ir pan);
  • rekreacija (žvejyba: elektriniams valčių varikliams – labai aktualu kai reikia nusinešti akumuliatorių kas kartą naudojant; kemperiai, kelionės ir stovyklavimas – akumuliatoriai gali būti jungiami iš bet kurios pusės, suderinami su daugeliu kitų saulės elektrinių prietaisų);
  • energijos kaupimas (pvz., mini saulės jėgainės [įkrovimo temperatūra negali būti <0 °C]);
  • daug kitų sričių.

VOLTIUM ENERGY gali pasirūpinti klientų energijos kaupimo poreikiu šaltesnėmis sąlygomis ir siūlo akumuliatorių su integruotu šildytuvu, kuris įsijungs tuomet, kai krovimo metu temperatūra nukris žemiau rekomenduojamos. Dėka šios funkcijos savo mėgstama veikla galėsi užsiimti nepaisydamas oro sąlygų. O norintiems akumuliatorių apsaugoti nuo drėgmės ir vandens poveikio, VOLTIUM ENERGY gali pasiūlyti dar vieną itin patogų priedą – vandeniui atsparią akumuliatoriaus dėžutę.

Sauga ir garantija

VOLTIUM ENERGY „LiFePO4“ akumuliatoriams suteikiama net 5 metų garantija. Svarbu juos (kaip ir daugumą kitų akumuliatorių) laikyti įkrautus 50–70 %, o ne visiškai iškrautus. Taip saugomas akumuliatorius galės tarnauti ilgiau neprarasdamas savo geriausių savybių.

Šiuo metu LEMONA electronics parduotuvėse turime VOLTIUM ENERGY „LiFePO4“ 9/12/20 Ah akumuliatorius. Asortimentą nuolat plėsime ir greitai galėsime pasiūlyti ir didesnius akumuliatorius, o norintiems juos įsigyti dabar siūlome susisiekti – galime juos pristatyti per 1,5–2 savaites.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]