LEMONA

Victron Energy

Apie gamintoją

Victron Energy yra Nyderlandų įmonė, kuri specializuojasi baterijų energijos sistemų gaminių projektavimo ir gamybos srityje. Nuo 1975 m. Victron Energy išaugo iš vieno biuro technologijų startuolio ir tapo tarptautine įmone, kurioje visame pasaulyje parduodama beveik 1000 skirtingų produktų.

Off-grid sektoriuje siūlome patikimus ir novatoriškus sprendimus nuo saulės namų sistemų iki mini tinklų. Mūsų gaminių asortimente yra sinusiniai inverteriai, inverteriai-įkrovikliai, saulės įkrovikliai, nuotolinis stebėjimas ir dar daugiau. Mūsų platintojų, įgaliotųjų montuotojų ir aptarnavimo partnerių tinklas apima daugiau nei 25 Afrikos šalis.
Mokykis pats

Victron internetinis mokymas suteikia jums galimybę mokytis savo tempu ir pagal poreikį. Kiekviename mokomajame vaizdo įraše yra egzaminas, papildantis pamoką, o sėkmingai baigę kiekvieną egzaminą gausite „Baigimo pažymėjimą“. Pamokos ir egzaminai nemokami, o užsiregistravę galėsite pasirinkti sau tinkamiausią kursą arba baigti visus turimus kursus. Prieš registruodamiesi galite peržiūrėti kursus čia.

Gyvenkite asmeniškai Victron renginiai taip pat yra neįkainojamas Victron Product mokymų šaltinis. Turėsite galimybę susitikti su kitais praktikuojančiais pramonės profesionalais ir susipažinti su įranga. Victron taip pat siūlo internetinius seminarus, kurie yra prieinami tiesiogiai ir kuriuos paprastai pristato Victron pardavimo vadybininkai.


Mobilumas

Mobilumas ir nepriklausomybė yra raktiniai žodžiai, kai reikia naudotis elektriniu vežimėliu ar paspirtuku; laisvė apsispręsti sau kur važiuoti. Taigi, žinoma, svarbu turėti galimybę su savimi pasiimti mobilųjį paspirtuką. Šiuo tikslu galite pasikliauti išmaniaisiais Victron Energy sprendimais. Victron Energy tiekiami gaminiai yra patikimi ir lengvai naudojami. Visiškai įkrauta baterija palengvins jūsų mintis keliaujant. 

Victron Energy produktai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]