LEMONA

Velleman atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

Velleman - daugiau nei 40 metų patirtį turinti įmonė, kuri pripažinta elektroninių rinkinių, prietaisų ir modulių kūrėja. Parduoda platų vartojimo ir DIY produktų asortimentą. Šiandien Velleman veikia daugiau kaip 80 šalių, kuriose parduodama ne mažiau kaip 18 000 gaminių. Tai dinamiška bendrovė, kuri yra naujų kokybiškų gaminių, skirtų laisvalaikiui ar techniniam naudojimui, kūrimo ir tiekimo pradininkė, orientuota į visų įgūdžių lygius.
Velleman susikūrė puikią ilgametę reputaciją, kurią lemia technikos specialistai. Velleman siekia būti žmogiška ir patikima jungtimi tarp savo klientų ir nuolat besikeičiančio elektronikos technologijų pasaulio. Velleman pasiskirsčiusi tarp 8 privačių prekės ženklų. Velleman nori kurti išmanius ir įdomius sprendimus bei siūlyti naujoviškus elektronikos gaminius ir įrankius visame pasaulyje.Asortimentas

LED apšvietimas. Velleman patirtis LED apšvietimo srityje atsispindi aukštos kokybės ir ilgaamžiuose gaminiuose. Įmonė siūlo platų aukštos klasės LED juostelių, LED plokščių, LED prožektorių ir suderinamų maitinimo šaltinių asortimentą.
Garso ir šviesos sistemos. Aukštos kokybės garso ir šviesos sistemos - tai idealūs prietaisai, padedantys įdiegti sėkmingą šviesos ir garso produkciją įstaigose.
DIY produkcija. Pasidaryk pats produkcija.
Elektronikos komponentai. Velleman elektronikos komponentai yra aukštos kokybės ir prieinami. Jie yra skirti mėgėjams, studentams ir profesionalams, kurie ieško komponentų savo elektronikos projektams. Velleman komponentų asortimentas yra platus.
Įrankiai ir įranga. Velleman įrankiai ir įranga yra patikimos ir aukštos kokybės. Skirti elektronikos projektams.


 
 

Velleman produktai (Visi Velleman produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]