PBSD-20JLA-UL
Tiekėjo prekės aprašymas
Power LED; UV-L; 48°; 1000mA; 20W; λd: 400÷410nm; 6÷7.6VDC; SMD
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PBSD-20JLA-UL
Brand
ProLight Opto
Supplier's product code
PBSD-20JLA-UL
Product ID
U-2403171
Dimensions
7x7x5.7mm
Front
convex
LED colour
UV-L
LED current
1A
LED lens
transparent
LED version
EMITER
Manufacturer
ProLight Opto
Manufacturer series
ProEngine
Maximum power
20W
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C