LEMONA

UNI-T

Apie gamintoją

„Uni-Trend Technology (China) Co., Ltd.“ yra viena iš žinomiausių bandymų ir matavimo sprendimų tiekėjų pasaulyje. „Uni-Trend“ yra sertifikuota ISO9001 ir ISO14001 įmonė, turinti „T&M“ produktus atitinkančius sertifikatus, įskaitant CE, ETL, UL, GS ir kt.

Turėdama mokslinių tyrimų ir plėtros centrus Čengdu ir Dongguane, „Uni-Trend“ gali gaminti novatoriškus, patikimus, saugius naudoti ir patogius vartotojui T&M produktus. „Uni-Trend“ užmezgė produktų platinimo ir paslaugų bendradarbiavimą su partneriais daugiau nei 80 šalių. Turėdama pramonės standartus atitinkančius produktus, „Uni-Trend“ gali visiškai patenkinti viso pasaulio produktų poreikius.Dizainas ir vystymas

„Uni-Trend“, siekdama sparčios technologinės pažangos šiandieninėje visuomenėje, gamina aukščiausios kokybės standartinius atitinkančius produktus, nuolat atliekant tyrimus ir plėtrą.

„Uni-Trend“ mokslinių tyrimų ir plėtros inžinierių bei technikos profesionalų komandos yra sutelktos kuriant aukštos kokybės, įvairius ir konkurencingus produktus. Produkto kūrimo procese „Uni-Trend“ akcentuoja inovacijas ir saugą, siekdama užtikrinti, kad visi nauji produktai atitiktų mūsų klientų poreikius ir saugos standartus pasauliniu mastu.


Kokybė

„Uni-Trend“ naudoja PDCA modelį planuodamas, nuolat tobulindamas ir aktyviai įgyvendindamas mūsų aukščiausios kokybės valdymo sistemą, kuri taip pat remiasi ISO 9001 tarptautinių kokybės standartų sistema. Taikoma ir efektyvi „Uni-Trend“ valdymo sistema, atlikdama griežtą ir veiksmingą stebėjimą, teigiamai paveikė produktų ir darbų kokybę.


Tarptautinis pripažinimas

„Uni-Trend“ tarptautinis prekybos tinklas apima visus žemynus, išskyrus Antarktidą. Pagrindinis „Uni-Trend“ prekės ženklas UNI-T parduodamas daugiau nei 80 pasaulio šalių, apimantis visas pagrindines išsivysčiusias šalis ir besivystančias rinkas.


Kelias į priekį

Nuolat tobulindama gaminių technologijas ir kokybės standartus, „Uni-Trend“ gali išlikti konkurencinga nuolat besikeičiančioje pasaulinėje rinkoje. „Uni-Trend“ tvirtas pagrindas leidžia mums išlaikyti ir stiprinti savo verslo kultūrą, teikiant aukštos kokybės, saugius ir ekonomiškai efektyvius produktus pasauliniams vartotojams. Mes visada ieškome naujų kelių ir bendradarbiavimo galimybių su partneriais visame pasaulyje. „Uni-Trend“ siekia vieną dieną tapti pasauliniu T&M sprendimų tiekėju.Multimetrai (Visi multimetrai)


Aplinkos parametrų matuokliai (Visi aplinkos parametrų matuokliai )


Srovės matavimo replės (Visos srovės matavimo replės)


Osciloskopai (Visi osciloskopai)


AC/DC laboratoriniai maitinimo šaltiniai (Visi AC/DC maitinimo šaltiniai)


Kiti matavimo prietaisai (Visi matavimo prietaisai)


Matavimo prietaisų priedai (Visi matavimo prietaisų priedai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]