LEMONA

UGREEN

Apie gamintoją

Nuo 2022 metų UGREEN produkciją galima įsigyti LEMONA electronics parduotuvėse UGREEN yra elektronikos prekės ženklas, priklausantis UGREEN GROUP LIMITED. Prekės ženklas buvo įkurtas 2012 metais ir specializuojasi USB įrangoje, tokioje kaip kabeliai ir kintamosios srovės adapteriai, taip pat kituose vartotojų elektronikos kategorijose, tokiose kaip garso įranga ir mobilieji priedai. Nuo 2012 metų UGREEN skyrė dėmesį elektroninių prietaisų ir aksesuarų kūrimui, kurie pirmauja technologinių naujovių srityje ir yra prieinami kasdieniams vartotojams. Ugreen stabiliai augo ir tapo prekės ženklu, kuriuo pasitiki daugiau nei 100 milijonų vartotojų daugiau nei 130 šalių visame pasaulyje.

LEMONA electronics parduotuvėse esantį UGREEN asortimentą nuolat plečiame, kaskart Jums siūlome naujausius ir jau spėjusius pelnyti pripažinimą produktus, kurie, atneš naudą ir Jūsų gyvenime.Didmeninė prekyba

LEMONA electronics taip pat užsiima didmenine UGREEN produktų prekyba. Jeigu susidomėjote šiais produktais ir norite įsigyti šio gamintojo prekių dideliais kiekiais, siųskite užklausą į [email protected].


Kultūra ir vertybės

UGREEN prekės ženklas vertina žmogiškumą ir atsakomybę. Socialinė atsakomybė, humanistinė priežiūra ir aplinkosauga yra pagrindinės vertybės. UGREEN siekia kurti naujus produktus, kurie pagerina žmonių asmeninį ir profesinį gyvenimą, tuo pačiu skatina pažangių technologijų plėtrą ir ekologišką požiūrį. UGREEN tikslas – suderinti technologinę pažangą su aplinkos apsauga.

Misija - teikti didelę vertę vartotojams, didinti darbuotojų laimę ir prisidėti prie visuomenės gerovės.

Vizija - tapti pasauliniu vertės ir žmogiškumo prekės ženklu.

Vertybės - būti orientuotiems į vartotoją, nuoširdiems ir atsidavusiems novatoriškoms technologijoms.

ugreen1

Ugreen ekologiški produktai

Ugreen siekia padaryti jūsų tvarumo kelionę dar lengvesnę su savo ekologiškų produktų asortimentu. Susipažinkite su šiais sprendimais, kurie padės sumažinti jūsų poveikį aplinkai.

Ugreen Nexode serija – tai aukštos spartos įkrovimo produktų linija, skirta palengvinti jūsų gyvenimą. Vienas iš išskirtinių šios serijos produktų yra Ugreen Nexode 200W USB-C stalinis įkroviklis, galingas ir ekologiškas įkrovimo sprendimas. Šis įkroviklis gali tiekti iki 200W galios, leidžiant vienu metu įkrauti iki šešių įrenginių, todėl jis yra idealus naudoti namuose ar biure. Įkroviklis yra suderinamas su visais USB-C ir USB-A įrenginiais ir užtikrina greitą ir paprastą įkrovimą.

Pagrindinės savybės:

  • Ugreen Nexode 200W USB-C stalinis įkroviklis įkrauna 16 colių MacBook Pro 2021 per vos 1,5 valandos su naujausiu GaN lustu, kuris yra 3 kartus greitesnis nei originalus įkroviklis;
  • Įkroviklis turi pažangius GaN ir SiC lustus, kurie gerina šilumos išsklaidymą, užtikrinant saugų ir efektyvų visų jūsų įrenginių įkrovimą;
  • Ugreen GaN įkroviklis yra ekologiškas, didinant energijos konversijos koeficientą iki 95% ir mažinant energijos švaistymą, todėl tai yra atsakingas pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti savo CO2 pėdsaką;

Asortimentas

Įkrovimo įrenginiai - UGREEN siūlo įvairius įkrovimo sprendimus, įskaitant greituosius įkroviklius, belaidžius įkroviklius, automobilių įkroviklius ir daugiafunkcines įkrovimo stotis. Nexode RG serijos kintamosios srovės adapteriai yra ypač išskirtiniai dėl savo robotinės išvaizdos ir pažangių funkcijų, kurios užtikrina efektyvų ir saugų įkrovimą.

Kabeliai ir jungtys - UGREEN yra žinomas dėl savo aukštos kokybės kabelių, įskaitant USB-C, HDMI, Ethernet ir garso kabelius. Šie kabeliai yra patikimi, patvarūs ir užtikrina greitą bei stabilų duomenų perdavimą.

Garso įranga - ši kategorija apima įvairius produktus, nuo ausinių ir ausinių stiprintuvų iki garsiakalbių ir garso adapterių. UGREEN garso įranga yra sukurta taip, kad užtikrintų aukštos kokybės garsą tiek kasdieniniam naudojimui, tiek profesionaliam darbui.

Kompiuterių ir mobiliųjų aksesuarai - UGREEN siūlo platų kompiuterių ir mobiliųjų priedų asortimentą, įskaitant stovelius, laisvų rankų įranga, automobilinius telefono laikiklius, atminties kortelių skaitytuvus ir t.t. Šie priedai yra sukurti taip, kad padidintų jūsų įrenginių funkcionalumą ir patogumą.


ugreen laikiklis

Technika ir aksesuarai (Visa technika ir aksesuarai)


USB laidai (Visi USB laidai)


Laidai ir kabeliai (Visi laidai ir kabeliai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]