LEMONA

UAB „Lemona" perkelia centrinio sandėlio lokaciją

Svarbi žinia! UAB „Lemona" perkelia centrinio sandėlio ir garantinio aptarnavimo skyriaus lokaciją  – tai naujas pradžios taškas! Mes džiaugiamės informuodami, kad mūsų centriniame sandėlyje planuojamas didelis pokytis – perkėlimas į naują vietą. Tai ne tik žingsnis į priekį mūsų kasdienėje veikloje, bet ir klientų patogumui bei pasitenkinimui. 

Visos siuntos nauju adresu siunčiamos ir atsiimamos:

  • Į/iš centrinio sandėlio nuo 2024.04.02
  • Į/iš garantinio aptarnavimo skyriaus nuo 2024.04.20

Kaip mus rasti? Nuo šių metų balandžio 2  dienos LEMONA electronics centrinis sandėlis bus adresu  Gamybos g. 6, Ramučiai, LT-54468 Kauno r. sav., LEZ teritorijoje

Dėmesio!

Naujose sandėlio patalpose prekių:
- priėmimas vykdomas rampoje Nr. 9
- atsiėmimas vykdomas rampoje Nr. 10 

Mūsų naujo sandėlio privalumai:

  1. Patogu rasti: UAB „Lemona“ centrinis sandėlis įsikurs LEZ teritorijoje, adresu Gamybos g. 6, Ramučiai, LT-54468 Kauno r. sav. Kartu šiose patalpose įsikurs ir garantinio aptarnavimo skyrius.
  2. Talpesnis net 1,7 karto: Naujasis sandėlis yra net 864 kvadratiniais metrais didesnis. Tai reiškia daugiau erdvės, daugiau prekių ir greitesnį aptarnavimą.
  3. Efektyvesni procesai: Didesnė darbo erdvė leis mums įgyvendinti naujus, efektyvius procesus, kurie anksčiau nebuvo įmanomi. Tai reiškia didesnį našumą ir greitesnį jūsų užsakymų vykdymą.

Sveikiname jus prisijungus prie šio įdomaus mūsų kelionės etapo! 

Atsiprašome už galimus siuntų vėlavimus ar pristatymo nesklandumus balandžio-gegužės mėnesiais dėl sandėlio ir garantinio aptarnavimo perkėlimo proceso. Šiuo metu užsakymai gali būti pristatyti per kelias siuntas ar net skirtingu metu. Dėkojame už supratingumą.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]