Prekės kodas: BTA16-800SWRG
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.50
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra176 vnt.
Prekės aprašymas
Triac; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic level STMicroelectronics
U-133800
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BTA16-800SWRG
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic level
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Case
TO220ABIns
Features of semiconductor devices
logic level
Gate current
10mA
Kind of package
tube
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. load current
16A
Max. off-state voltage
0.8kV