Prekės kodas: BTA06-600TWRG
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra547 vnt.
Prekės aprašymas
Triac; 600V; 6A; TO220ABIns; Igt: 5mA; logic level STMicroelectronics
U-133741
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BTA06-600TWRG
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 600V; 6A; TO220ABIns; Igt: 5mA; logic level
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BTA06-600TWRG
Supplier's product code
BTA06-600TWRG
Product ID
U-133741
Case
TO220ABIns
Features of semiconductor devices
logic level
Gate current
5mA
Kind of package
tube
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. load current
6A
Max. off-state voltage
0.6kV