LEMONA

Tobula šviesa nuo pradžios iki galo

Juostinis LED apšvietimas buvo ir yra labai populiarus būdas suteikti kambariams norimą atmosferą, paryškinti baldų kontūrus ir apšviesti įvairias patalpas nuo vonios kambario iki viešbučių koridorių. LED pelnė tokį populiarumą dėka nepaprasto diodų ilgaamžiškumo, universalaus pritaikymo ir neįkyrios, tačiau užtektinai ryškios šviesos, tačiau viena tradicinių SMD LED diodų problemų erzino daugelį – nevientisa, arba „taškuota“ šviesa, atsiradusi dėl šviesos kristalų montavimo viename diode.

COB LED gali pasiūlyti visiškai tolygią, „netaškuotą“ ir artimesnę natūraliai šviesą. Aukščiausią ir žmogui natūraliausiai atrodantį spalvų atkūrimo indeksą (CRI) turi saulės šviesa. Jis siekia 100. COB LED saulei nusileidžia ne tiek jau daug – jo CRI yra daugiau kaip 90, tad šiomis LED juostomis apšviestos daiktų spalvos atrodo itin tikroviškai. 

COB LED juostos idealiai tinka baldų, tokių kaip virtuvės spintelės, įvairios lentynos ir pan., apšvietimui, mažiau – viso kambario, kadangi šviesa nėra labai intensyvi.


Kas yra COB LED?

COB arba Chip on Board (liet. mikroschema plokštėje) yra LED juostų tipas, kuriame vietoj tradicinio metodo, kuomet šviesos kristalai sumontuojami viename diode, atskirtame nuo kitų plastiku, COB šviesos kristalai montuojami vienas paskui kitą ant PCB plokštės, kuri vientisai užliejama lanksčiu fosforo sluoksniu. Taip išgaunama vientisa, „netaškuota“ šviesa, kuri, net uždėjus matinį dangtelį, išliks idealiai tolygi visame dangtelio plotyje.


COB LED privalumai:

  • Tolygi, „netaškuota“ šviesa
  • Aukštas spalvų atkūrimo indeksas (CRI >90)
  • Platus 180° švietimo kampas 
  • 110 lm/W siekiantis efektyvumas
  • Mažesnis srovės kritimas (10 mm PCB)


Baltos spalvos COB LED juostos (visos baltos spalvos LED juostos)


Spalvotos COB LED juostos (visos spalvotos LED juostos)


Hermetiškos COB LED juostos (visos hermetiškos LED juostos)


COB LED juostų jungtys (visos LED juostų jungtys)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]