TIP, 0.7MMX6MM
Prekės kodas: 1124-1005-P1
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
109.75
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra8 vnt.
Prekės aprašymas
TIP, 0.7MMX6MM
U-3661000
Prekinis ženklas
Prekės kodas
1124-1005-P1
Tiekėjo prekės aprašymas
TIP, 0.7MMX6MM; Tip / Nozzle Width:6mm; Tip / Nozzle Style:SOT; For Use With:MT-100 Tweezers; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Operating Temperature Max:424┬░C; Tip Size:0.7mm; Tip Size A x B:0.7 x 6.0mm