Prekės kodas: STT165GK14B-SIR
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Module: thyristor; double series; 1.4kV; 165A; Ifmax: 300A; 34MM SIRECTIFIER
U-2217122
Prekinis ženklas
Prekės kodas
STT165GK14B-SIR
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: thyristor; double series; 1.4kV; 165A; Ifmax: 300A; 34MM
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
STT165GK14B-SIR
Case
34MM
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
glass passivated
Gate current
150mA
Load current
165A
Manufacturer
SIRECTIFIER
Max. forward impulse current
5.25kA
Max. forward voltage
1.56V
Max. load current
300A
Max. off-state voltage
1.4kV
Mechanical mounting
screw
Semiconductor structure
double series
Threshold on-voltage
0.8V