Prekės kodas: 20SEPF560M
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.00
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra14 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 560uF; 20VDC; THT; ±20%; Ø10x13mm; OS-CON SEPF PANASONIC
U-75497
Prekinis ženklas
Prekės kodas
20SEPF560M
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 560uF; 20VDC; THT; ±20%; Ø10x13mm; OS-CON SEPF
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
20SEPF560M
Supplier's product code
20SEPF560M
Product ID
U-75497
Body dimensions
Ø10x13mm
Capacitance
560µF
Diameter
10mm
Height
13mm
Impedance
12mΩ
Manufacturer
PANASONIC
Manufacturer series
OS-CON SEPF
Mounting
THT
Operating temperature
-55...105°C
Operating voltage
20V DC
Type of capacitor
polymer
Tolerance
±20%