Prekės kodas: 16SEPC270M
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.90
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra93 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 270uF; 16VDC; THT; ±20%; Ø8x12mm; OS-CON SEPC PANASONIC
U-71162
Prekinis ženklas
Prekės kodas
16SEPC270M
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 270uF; 16VDC; THT; ±20%; Ø8x12mm; OS-CON SEPC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
16SEPC270M
Body dimensions
Ø8x12mm
Capacitance
270µF
Diameter
8mm
Height
12mm
Impedance
13mΩ
Manufacturer
PANASONIC
Manufacturer series
OS-CON SEPC
Mounting
THT
Operating temperature
-55...105°C
Operating voltage
16V DC
Type of capacitor
polymer
Tolerance
±20%