Prekės kodas: B32529C1103J289
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.40
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra12204 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: polyester; 0.01uF; 63VAC; 100VDC; 5mm; ±5%; THT TDK
U-123682
Prekinis ženklas
Prekės kodas
B32529C1103J289
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polyester; 0.01uF; 63VAC; 100VDC; 5mm; ±5%; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B32529C1103J289
Body dimensions
7.3x6.5x2.5mm
Capacitance
10nF
Manufacturer
TDK
Mounting
THT
Operating temperature
-55...125°C
Operating voltage
100V DC
Terminal pitch
5mm
Type of capacitor
polyester
Tolerance
±5%