Prekės kodas: APT40GR120B2D30
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Transistor: IGBT; NPT; 1.2kV; 40A; 500W; T-Max MICROCHIP TECHNOLOGY
U-1869387
Prekinis ženklas
Prekės kodas
APT40GR120B2D30
Tiekėjo prekės aprašymas
Transistor: IGBT; NPT; 1.2kV; 40A; 500W; T-Max
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
APT40GR120B2D30
Product ID
U-1869387
Case
T-Max
Collector current
40A
Collector-emitter voltage
1.2kV
Features of semiconductor devices
integrated anti-parallel diode
Gate charge
0.21µC
Gate-emitter voltage
±30V
Kind of package
tube
Manufacturer
MICROCHIP TECHNOLOGY
Mounting
THT
Part status
Not recommended for new designs
Power dissipation
500W
Pulsed collector current
160A