LEMONA

Termokembrikai internetu gera kaina

Pagrindinė termokembrikų paskirtis yra apsaugoti laidus, kabelius, elektrinius komponentus nuo drėgmės, šviesos mechaninių pažeidimų ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių. Kai termokembrikų šildomas, jis susitraukia ir prisitaiko prie įvairių formų ir dydžių paviršių.

Šie vamzdeliai taip pat naudojami laidų izoliacijai, jų tvarkymui ir apsaugai nuo elektromagnetinės trukdžių. Jie yra dažnai taikomi elektronikos, elektros įrenginių, automobilių pramonėje, kompiuterių ir kitose srityse.

 

Kodėl termokembrikus rinktis lemona.lt elektroninėje parduotuvėje?

  • Aukštos kokybės medžiagos: LEMONA electronics parduodami termokembrikai pagaminti iš patikimų medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patikimą apsaugą.
  • Platus dydžių pasirinkimas: LEMONA electronics siūlo įvairius termokembrikų dydžius, todėl galėsite lengvai atrasti tinkamą variantą savo projektui.
  • Efektyvus susitraukimas: termokembrikai susitraukia radialiai, idealiai prisitaikydami prie įvairių formų, taip užtikrindami optimalią apsaugą jūsų laidams.

Termokembrikai internetu gera kaina (visi termokembrikai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]