LEMONA

Susipažink su 2022 m. KNIPEX naujienomis

Nuolat tobulėjantis ir efektyviausius sprendimus elektrikams, santechnikams ir kitiems specialistams siūlantis įrankių gamintojas KNIPEX šiais metais pristatė net keletą itin naudingų naujų produktų, kuriuos jau galima įsigyti LEMONA electronics parduotuvėse.


Daugiafunkcinis įrankis elektrikams 12 72 190

Iš tiesų atitinkantis savo daugiafunkcinio įrankio vardą, šis trys viename įrankis gali kirpti net iki 10 mm2 kabelius, nužievinti (0,03-10 mm2) ir užspausti iki 4 mm2  kabelio antgalius. Kiti šio KNIPEX įrankio bruožai, padarantys jį itin praktišku ir naudingu yra:

 • Reguliuojamas ilgio ribotuvas
 • Itin tikslus nužievinimo reguliavimas
 • Tvirtos metalinės užspaudimo dalys antgalių užspaudimui
 • Kelių komponentų neslystančios rankenos
 • Specialus mechanizmas su pilnu užspaudimo ciklu
 • Pakabos ąsa, tinkanti KNIPEX TT programai
 • Etiketė įrankio individualizavimui


Užspaudimo replės 97 51 13, tinkančios vakarietiškoms RJ45 jungtims 

Šios universalios replės gali užspausti apsaugotus ir neapsaugotus 8 kontaktų (8P8C) RJ45 vakarietiškus kištukus. Tai idealus profesionalų, dirbančių su komunikacijos tinklais, įrankis, skirtas kirpti, nužievinti ir užspausti daugelį įprastų RJ45 kištukų.

Replės taip pat turi specialų užspaudimo antgalį, skirtą mažinti įtempimą ir apsaugoti nuo sulenkimo bei reguliuojamą fiksatorių, skirtą RJ45 jungtims su uždaru/ neuždaru korpusu. Jos tinka ir apvalių CAT kabelių pjaustymui ir nužievinimui. 

Dėka užrakinimo technologijos šis KNIPEX įrankis užtikrins nuolatinę, itin aukštą užspaudimo kokybę, o lygiagretus užspaudimas užtikrins nepaprastai tikslų užspaudimo procesą.Profesionalios užspaudimo replės 0,08-10,0 mm² antgaliams 97 53 14

Nors ne naujas įrankis, atnaujintos užspaudimo replės iš tiesų yra labai lauktas produktas rinkoje. Senesni šių užspaudimo replių modeliai galėjo užspausti tik iki 10 mm2 antgalius, o naujasis – net iki 16 arba dvigubus 2x10 mm2. 

Šios replės taip pat pasižymi:

 • nuosekliu, patikimu ir greitu užspaudimu;

 • šešiakampiu užspaudimu sandarioms jungtims;

 • tinkamumu ploniems laidams: užspaudžia plonus laidininkus nuo 0,08 mm²;

 • turi automatinį savaiminį prisitaikymą prie skirtingų laidų dydžių su specialiu mechanizmu, užtikrinančiu pilną užspaudimą.


Šias naujienas ir visą KNIPEX asortimentą galima rasti visose LEMONA electronics parduotuvėse ir internetu. Jei turite daugiau klausimų, mūsų specialistai yra visuomet pasirengę suteikti konsultaciją ir padėti išsirinkti tinkamiausią produktą jūsų reikmėms. 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]