Sunricher

Apie gamintoją

„Hongkong Sunricher Technology Limited“ yra sertifikuota aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi pažangaus apšvietimo valdymo ir išmaniųjų namų technologijų, ypač pažangių LED apšvietimo reguliatorių ir valdiklių srityje. Po daugelio metų sparčios plėtros „Sunricher“ tapo pramonės lydere intelektualaus apšvietimo valdymo srityje, turinti patyrusių profesionalių tyrimų ir plėtros komandų, 2 aukštų, kurių plotas viršija 4000 kvadratinių metrų, gamybos bazę ir pažangias „Philips“ bei kitų garsių tarptautinių prekės ženklų įmones.Asortimentas

„Sunricher“ siūlo platų apšvietimo valdymo produktų asortimentą, įskaitant DALI sistemą, 1-10V / 0-10V reguliatorių, DMX512 sistemą, „Enocean“ sistemą, KNX sistemą, „Zigbee“ sistemą, „Z-wave“ sistemą, RF valdiklį, „WiFi“ valdiklį, jutiklio reguliatoriaus jungiklį ir maitinimo kartotuvus, kurie yra sukurti naudojant naujausius pažangius valdymo protokolus, įskaitant DMX, DALI, KNX, Enocean, ZigBee, Z-Wave ir pan. Visi mūsų produktai turi CE ir RoHS sertifikatus, o dauguma jų yra FCC, UL ir TUV CE patvirtinti. Jie puikiai suderinami su CRESTON, BILTON, OSRAM, PHILIPS, HELVAR, TRIDONIC, NICOLAUDIE, ABB, LEVITON, JUNG, BERKER, DYNALITE, CLIPSAL ir kt. Sistemomis. Mūsų produktai yra plačiai naudojami viešbučiuose, baruose ir naktiniuose klubuose, gyvenamuosiuose rajonuose, komerciniai pastatai, biurai visame pasaulyje.


Kokybė

Kokybė, paslaugos ir naujovės yra mūsų amžinas tikslas. Mes visada vadovaujamės principu „Pirmiausia klientas, pirmiausia kokybė“, todėl yra sukurta išsami kokybės kontrolės sistema su gerai apmokyta kokybės kontrolės komanda, kuri griežtai kontroliuoja produkto kokybę viso gamybos proceso metu. Mūsų produktai įgijo puikią reputaciją iš mūsų klientų visame pasaulyje dėl savo tobulo veikimo.


Tyrimai ir plėtra

Mūsų patyręs ir talentingas mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius visada vadovaus naujovėms pramonėje. Yra daugiau nei 20 inžinierių, kurie turi daug patirties pažangios apšvietimo valdymo sistemose, išmaniųjų namų technologijų ir išmaniųjų namų sistemų srityje. Jų sukurti produktai visada yra naujausi ir populiarūs tarp mūsų klientų, jiems buvo išduota daugiau nei 50 patentų, įskaitant išradimų patentus, naudingų modelių patentus ir dizaino patentus, o dar daug patentų laukia patvirtinimo.
LED valdikliai (Visi LED valdikliai)

Pastatų automatika (Visa pastatų automatika)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]