Prekės kodas: 16SEPG270M
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.15
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra118 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 270uF; 16VDC; THT; ±20%; Ø6.3x9.9mm; OS-CON SEP PANASONIC
U-71169
Prekinis ženklas
Prekės kodas
16SEPG270M
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 270uF; 16VDC; THT; ±20%; Ø6.3x9.9mm; OS-CON SEP
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
16SEPG270M
Body dimensions
Ø6.3x9.9mm
Capacitance
270µF
Diameter
6.3mm
Height
9.9mm
Impedance
8mΩ
Manufacturer
PANASONIC
Manufacturer series
OS-CON SEP
Mounting
THT
Operating temperature
-55...105°C
Operating voltage
16V DC
Type of capacitor
polymer
Tolerance
±20%