Prekės kodas: SID2.50-GY
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.15
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra132 m
Prekės aprašymas
Wire; SiD; 1x2.5mm2; wire; Cu; silicone; yellow-green; -60÷180°C HELU
Prekės kodas
SID2.50-GY
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; SiD; 1x2.5mm2; wire; Cu; silicone; yellow-green; -60÷180°C
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SID2.50-GY
Supplier's product code
SID2.50-GY
Product ID
U-2163669
Cable application
static installations
Cable external diameter
3.2mm
Cable structure
1x2.5mm<sup>2</sup>
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
Core structure
wire
CPR standard
no classification
Insulation colour
yellow-green
Kind of core
Cu
Kind of material
halogen free
Kind of wire
SiD
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-60...180°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.3kV