Prekės kodas: ECO70-Q81
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
462.75
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Signalling column; red/orange/green; LED; 230VAC; IP66; ABS; 70mm AUER SIGNAL
U-1871787
Prekinis ženklas
Prekės kodas
ECO70-Q81
Tiekėjo prekės aprašymas
Signalling column; red/orange/green; LED; 230VAC; IP66; ABS; 70mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ECO70-Q81
Supplier's product code
ECO70-Q81
Product ID
U-1871787
Body colour
black
Body material
ABS
Colour
red/orange/green
Diameter
70mm
IP rating
IP66
Light source
LED
Manufacturer
AUER SIGNAL
Manufacturer series
Eco Modul 70
Operating temperature
-30...60°C
Signalling method
continuous light
Supply voltage
230V AC