Prekės kodas: ECO40-Q01
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
272.20
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3 vnt.
Prekės aprašymas
Signalling column; red/orange/green; LED; 24VDC; 24VAC; IP66; ABS AUER SIGNAL
U-1871773
Prekinis ženklas
Prekės kodas
ECO40-Q01
Tiekėjo prekės aprašymas
Signalling column; red/orange/green; LED; 24VDC; 24VAC; IP66; ABS
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ECO40-Q01
Supplier's product code
ECO40-Q01
Product ID
U-1871773
Body colour
black
Body material
ABS
Colour
red/orange/green
Diameter
40mm
IP rating
IP66
Light source
LED
Manufacturer
AUER SIGNAL
Manufacturer series
Eco Modul 40
Operating temperature
-30...60°C
Signalling method
continuous light
Supply voltage
24V DC