B3-15025A0A0100M0
Tiekėjo prekės aprašymas
Current shunt; 25A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3-15025A0A0100M0
Supplier's product code
B3-15025A0A0100M0
Product ID
U-1869854
Accuracy class
0.2
Current rating
25A
Manufacturer
LUMEL
Mounting
for DIN rail mounting
Standard equipment
insulating base
Type of test accessories
current shunt
Voltage drop
0.15V