Prekės kodas: B4X80/BN20184
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-599
didmeninis
Min. kiekis: 200
Kartotinis: 200
Iš viso:
50.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra200 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; for wood; 4x80; Head: countersunk; Torx®; TX20; WIROX®; SPAX® BOSSARD
Prekės kodas
B4X80/BN20184
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for wood; 4x80; Head: countersunk; Torx®; TX20; WIROX®; SPAX®
Product code
B4X80/BN20184
Supplier's product code
B4X80/BN20184
Product ID
U-2400204
BN standard
BN 20184
Cut size
TX20
Head diameter
8mm
Head height
2.4mm
Kind of cut
Torx®
Kind of head
countersunk
Length
80mm