Prekės kodas: B4X12/BN1023
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-999
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
10.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra200 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; for metal; 4x12; Head: cheese head; Phillips; PH2; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B4X12/BN1023
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for metal; 4x12; Head: cheese head; Phillips; PH2; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4X12/BN1023
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4X12/BN1023
Product ID
U-1903570
BN standard
BN 1023
Cut size
PH2
Hardness
450 HV
Head diameter
8mm
Head height
3.1mm
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
12mm